Reklama
Reklama

Roxie Węgiel szczerze o związku z dużo starszym mężczyzną: "Na początku dziwnie się czułam"

Roksana Węgiel niedawno skończyła 18 lat i zaczęła żyć pełnią życia. Młoda artystka nie tylko pochwaliła się związkiem z dużo starszym tekściarzem, ale również wybrała się z nim na romantyczną podróż na Malediwy. Publika w mig zaczęła komentować decyzje wokalistki, a ta, by uciąć spekulacje na swój temat, wyjawiła prawdę o relacji z nowym partnerem!

Roxie Węgiel (posłuchaj) przygodę z show-biznesem rozpoczęła od udziału w show TVP "The Voice Kids". Urocza dziewczynka podbiła serca słuchaczy i Edyty Górniak, która przygotowywała ją do występów. Młoda gwiazda estrady zachwyciła swoim talentem i nie tylko wygrała show, ale również została wybrana na reprezentantkę Polski w dziecięcym konkursie Eurowizji.

Reklama

Roksana Węgiel: kariera

Nastolatka w swojej karierze zawodowej może pochwalić się licznymi sukcesami. Wygrane konkursy, świetnie sprzedające się płyty i uwielbiane single. Na swoim koncie ma także udział w tanecznym programie "Dance Dance Dance", gdzie również zajęła podium. Nic dziwnego, że Roxie w mig stała się idolką młodzieży, a jej poczynania są śledzone przez internautów.

Z okazji swoich 18. urodzin wokalistka wydała drugi album studyjny i singiel, ale publika bardziej interesuje się jej życiem uczuciowym, które kwitnie!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są parą

Roxie jest już dorosła, ale duża część słuchaczy nadal traktuje ją jak małą dziewczynkę, którą zapamiętali z programu emitowanego na TVP. Młoda artystka ma chyba już dość komentarzy na temat jej związku z Kevinem Mglejem, który jest od niej starszy o 8 lat.

Węgiel zabrała głos w sprawie i wyjawiła, że ukochanego poznała podczas pracy nad krążkiem, gdyż ten jest tekściarzem. 18-latka dodała, że od początku między nimi zaiskrzyło.

"Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu" - wyznała.

Jej fani mają jednak wątpliwości co do tej relacji, gdyż Kevin jest od niej dużo starszy. Sama Roksana nie widzi problemu, gdyż pomiędzy jej rodzicami też jest taka różnica wieku.

"To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem. Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka "Kiedy dorosnę". Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi" - zapewniała.

Wokalistka szczerze o starszym partnerze

Prasa zaczęła interesować się wybrankiem dziewczyny. Okazało się, że Kevin od lat współpracuje z gwiazdami, a na swoim koncie ma również związek ze znaną aktorką, która gra w 'Koronie królów". Wraz z Malwiną Dubowską doczekał się nawet syna.

Dużo straszy mężczyzna, a na dodatek z dzieckiem. Nic dziwnego, że fani martwią się, czy Roksana postępuje słusznie. Ta jednak jest pewna ukochanego, o czym poinformowała w wywiadzie dla Radia Eski. 18-latka podkreśliła, że od lat otacza się starszymi od siebie osobami, dlatego naturalne dla niej jest to, że także i jej wybranek nie jest jej rówieśnikiem.

"Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami. Żyję w tym świecie show-biznesu. Na początku dziwnie się czułam, ale kiedy poczułam się trochę pewniej, zaczęłam spotykać na swojej drodze super ludzi i od dłuższego czasu otaczam się dorosłymi" - przekonywała.

Roxie Węgiel: wiek, Instagram

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. W 2017 roku wystąpiła w show "The Voice Kids", który wygrała, a w 2018 roku reprezentowała Polskę w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. W 2021 roku wygrała program "Dance, dance, dance".

W 2019 roku wydała swoją płytę, na której znalazły się hity takie jak: "Anyone I Want to Be" i "Dobrze jest, jak jest".

Roxie jest bardzo popularna na Instagramie, a jej konto śledzi już ponad 1,4 mln osób.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Przeczytajcie również:

Roksana Węgiel szaleje ze starszym ukochanym na Malediwach. Nastolatka nie ukrywa już nowej miłości 

Roksana Węgiel pokazała kadry z 18-tki! Nie brakuje a nich pikantnych pocałunków z chłopakiem!  

Roxie Węgiel zmieniła wizerunek przez starszego ukochanego? Tak kiedyś wyglądała!               

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama