Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Rodzina królewska nie daruje Harry'emu! To już definitywny koniec?!

Wszystko wskazuje na to, że Harry porządnie rozwścieczył swoich krewnych royalsów. To nie pierwszy raz, kiedy niepokorny książę zachodzi im za skórę, jednakże tym razem rodzina królewska nie zamierza być już pobłażliwa. Czy to definitywny koniec ich relacji?

Fani rodziny królewskiej wstrzymali oddech, gdy okazało się, że Harry planuje spisać swoje wspomnienia i sprzedać je za niebagatelną sumą 20 milionów dolarów. 

Dom wydawniczy "Penguin Random House" wyjawił, że w przyszłym roku do sprzedaży trafi książka, która opowie o życiu księcia. W napisaniu jej pomagał mu laureat nagrody Pulitzera J.R. Moehringer.

Trudno nie zauważyć, że od jakiegoś czasu relacje Harry’ego z rodziną są dalekie od poprawnych. 

Na początku wraz z małżonką postanowili zrezygnować z pełnienia obowiązków królewskich, następnie udzielili sensacyjnego wywiadu Oprah, a na końcu książę sam chętnie rozpowiadał o sekretach dynastii i złym traktowaniu go przez pozostałych członków klanu.

Nic więc dziwnego, że bliscy księcia wpadli w furię, gdy dowiedzieli się, że ich krewny kolejny raz będzie publicznie prał brudy. Jak donosi "The Sun", są wściekli, że Harry nie raczył ich nawet poinformować o swoich planach.

Reklama

Plany księcia szczególnie poruszyły Williama i Karola, którzy mają świadomość, że ciężko będzie odeprzeć medialny atak po publikacji księcia. Zdają sobie sprawę, że być może pojawią się tam stwierdzenia, z których będą musieli się tłumaczyć.

Urażona poczuła się również królowa Elżbieta II, która wielokrotnie próbowała wyciągnąć rękę do niepokornych małżonków. Zaprosiła nawet Sussexów na swój jubileusz i cieszyła się, że wkrótce spotka się z prawnukami.

Teraz, jak twierdzi "Daily Mail", zaczyna żałować tego, że próbowała zakończyć wojną z wnukiem i jego żoną.

Jak myślicie, czy to faktycznie gwóźdź do trumny relacji Harry’ego z rodziną?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: książę harry

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje