Reklama
Reklama

Rodzina Aleca Baldwina kupiła wielką farmę. Chcą zabezpieczyć przyszłość?

Alec Baldwin (63 l.) i jego rodzina właśnie kupili ogromną nieruchomość rolną. Firma zajmująca się sprzedażą nieruchomości potwierdziła tę informację. Czy to znak, że aktor chce zabezpieczyć swoją niepewną przyszłość?

Alec Baldwin: nowa posiadłość

Alec Baldwin przechodzi bardzo trudne chwile. Hollywoodzki gwiazdor najprawdopodobniej będzie musiał odpowiedzieć za śmierć operatorki filmowej, Halyny Hutchins. Rodzina zmarłej twierdzi, że aktor zachowywał się na planie lekkomyślnie. Baldwin miał bowiem w przeszłości odmówić przejścia specjalistycznego szkolenia dotyczącego użycia broni. Co więcej, zebrany materiał dowodowy wskazuje na to, że członkowie ekipy filmowej zwracali już wcześniej uwagę, że praca specjalistów od broni pozostawia wiele do życzenia. Niewykluczone, że Alec Baldwin zostanie pociągnięty do odpowiedzialności i będzie musiał wypłacić gigantyczne odszkodowanie.

Reklama

Tymczasem aktor postanowił zainwestować pieniądze w nową nieruchomość. Jak przekazała mediom Faith Rhodes, właścicielka Rhodes Real Estate, gwiazdor nabył historyczną farmę w East Arlington (Massachusetts), którą zbudowano w 1780 lub 1783 roku.

Rodzina Aleca Baldwina kupiła wielką farmę

Według informacji podanych w ogłoszeniu o nieruchomości, farma zakupiona przez rodzinę Baldwina kosztowała 1,75 miliona dolarów. Do transakcji doszło 15 lutego.

Dom został opisany w reklamie jako "klasyczna farma Vermont z XVIII wieku, licząca 55 akrów powierzchni. W jej skład wchodzi główny dom o powierzchni 3600 metrów kwadratowych i ładnie odnowiony domek gościnny o powierzchni 1800 metrów kwadratowych z 2 łazienkami". W okolicy znajdują się także liczne budynki gospodarskie, wyremontowane boksy dla koni, kilka pastwisk, rozległe trawniki krajobrazowe oraz staw z malowniczym wodospadem.

Baldwinów od dawna bardzo wiele łączy z Northshire. Dziadek żony Aleca Baldwina osiedlił się w Arlington przed wieloma laty. Zmarł 2 marca 2020 roku w wieku 92 lat. Baldwin i jego żona odwiedzili Northshire w październiku zeszłego roku, co wzbudziło duże zainteresowanie mediów. Ich wizyta miała miejsce niedługo po tym, jak Baldwin zastrzelił operatorkę Halynę Hutchins na planie filmowym w Nowym Meksyku. 

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki oddał kultowe kanapy na aukcję, a teraz o nie nie dba

Sandra Kubicka porównała swoich byłych do śmieci. Padły bardzo mocne słowa

Woda z cytryną w nadmiernych ilościach może szkodzić. Jakie są skutki uboczne?

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia, piątek 18 lutego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alec Baldwin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy