Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki oddał kultowe kanapy na aukcję, a teraz o nie nie dba

Kuba Wojewódzki (58 l.) opublikował na Instagramie zdjęcia, które wywołały ogromne emocje wśród internautów. Jeden z obserwatorów bardzo mocno zaatakował prezentera. Poszło o kanapy oddane na aukcję WOŚP.

Kuba Wojewódzki: WOŚP

Kuba Wojewódzki uchodzi za jednego z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Swoją karierę rozpoczynał pod koniec lat 80., kiedy pracował jako redaktor Magazynu Muzycznego. Szerszą rozpoznawalność zyskał, prowadząc autorski program w Polsacie. Po 2006 roku przeniósł się do TVN-u, gdzie pracuje do dziś.

Pomimo upływu lat, 58-letni dziś Kuba Wojewódzki nie traci wigoru i nadal zaskakuje widzów swoim ciętym językiem. Gospodarz programu "Kuba Wojewódzki" bardzo często dzieli się krytycznymi uwagami pod adresem innych celebrytów. Jego konflikt z Małgorzatą Rozenek-Majdan jest już wręcz legendą. Spór miał swój początek, gdy ówczesna partnerka Wojewódzkiego - Renata Kaczoruk, uczestniczyła w programie Azja Express, w którym pojawili się również Majdanowie. Małgorzata i Radosław podpadli dziennikarzowi, gdy nazwali jego ukochaną mianem "bitch". Od tej pory pomiędzy Kubą Wojewódzkim i Małgorzatą Rozenek-Majdan toczy się spór sądowy. 

Reklama

Dziennikarz robi jednak wszystko, co w jego mocy, aby nieco ocieplić swój wizerunek. W związku z tym, pod koniec stycznia Wojewódzki oddał na aukcję WOŚP kultowe kanapy, na których do niedawna zasiadali jego goście. 

Kuba Wojewódzki podpadł internautom

Kuba Wojewódzki wiele razy udowadniał już, że dobro innych jest dla niego bardzo ważne. W tym roku dziennikarz uczestniczył w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wojewódzki zdecydował się oddać na licytację dwie, kultowe kanapy, na których gościł w studio TVN największe gwiazdy i polityków. Najwyższa oferta wyniosła ponad 160 tysięcy złotych. Cała kwota wpłynęła na konto WOŚP. A co z kanapami?

Kuba Wojewódzki zamieścił na swoim instagramowym profilu post, w którym chciał przekazać, że wkrótce pojawią się nowe odcinki jego programu. Na jego ostatnim zdjęciu można zobaczyć, że sofy wciąż znajdują się w studio programu. Dziennikarz zapozował do zdjęcia ubrany w dresowy komplet w banany. Uwagę jednego z obserwatorów przykuł pewien istotny szczegół. Wojewódzki położył na skórzanym wypoczynku na wpół obranego banana. Internauta bardzo oburzył się tym, że celebryta nie dba o mebel, za który ktoś zapłacił ponad 160 tysięcy złotych.

Zobacz też:

Sandra Kubicka porównała swoich byłych do śmieci. Padły bardzo mocne słowa

Sarsa na Times Square. Piosenkarka pochwaliła się sukcesem za oceanem

Mężczyzna spod znaku Byka. Na co powinnaś uważać?

Przebrani napastnicy napadli na urzędniczkę Sejmiku Dolnośląskiego. "Wokół szyi owinęli taśmę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy