Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rodzice Zborowskiej zachwyceni Wroną! Są wdzięczni, że znalazł jej lekarza!

Zofia Zborowska (31 l.) i Andrzej Wrona (30 l.) jednak zdecydują się na ślub? Osoby z ich otoczenia zdradzają, że to wcale nie takie nieprawdopodobne...

W krótkim czasie Zofia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona stali się jedną z najbardziej gorących par polskiego show-biznesu.

Reklama

"Zosia jest niesamowitą, piękną kobietą. Ma wspaniałe poczucie humoru i codziennie swoim śmiechem doprowadza mnie do łez" - opowiadał Wrona przed kamerami podczas Balu Mistrzów Sportu, kiedy to po raz pierwszy wystąpili razem oficjalnie.

Szybko stanęli przed pierwszą poważną próbą. Instagramowa influencerka doznała kontuzji nogi, miała uszkodzone ścięgna i problem z poruszaniem się. 

Na reakcję Andrzeja Wrony nie trzeba było długo czekać zaczął szukać pomocy dla ukochanej u najlepszych lekarzy i fizjoterapeutów!

Taka postawa nie mogła zostać nie zauważona przez rodziców Zofii, aktorów Wiktora Zborowskiego (68) i Marię Winiarską (68).

"Polubili Andrzeja i docenili jego pomoc. No i byliby radzi, gdyby za jakiś czas mogli bawić się na ich weselu" – mówi "Rewii" znajomy pary.

To nie dziwi, bowiem ich starsza córka Hanna mieszka na co dzień w dalekiej Brazylii, a dziadkowie widują dwie wnuczki zaledwie kilka razy w roku. I nie ukrywają, że w tej ważnej życiowej kwestii bardzo liczą na młodszą Zofię, która przekroczyła już przecież trzydziestkę.

"Z drugiej strony znają dobrze swoje dziecko i wiedzą, że z tym ślubem może nie być tak łatwo. Zośka zawsze była buntowniczką, lubiła iść pod prąd…" – zdradza źródło tygodnika.

Czy siatkarzowi uda się okiełznać rogatą duszę i zaciągnąć ukochaną przed ołtarz? 

Para już kilka razy była na weselach znajomych, więc kto wie, może Zofia da się przekonać.

***

Dowiedz się więcej na temat: Zborowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje