Reklama
Reklama

Robert Więckiewicz: Żaden facet nie jest monogamistą!

Kolorowe gazety donoszą o słabości Roberta Więckiewicza (47 l.) do pięknych kobiet. Oliwy do ognia dolewa sam zainteresowany, stwierdzając, że "żaden facet nie jest monogamistą!".

W połowie października "Fakt" przyłapał aktora w centrum Warszawy, jak "flirtuje na potęgę z przedstawicielkami płci pięknej", czym zniesmaczona jest już podobno jego żona, Natalia Adaszyńska.

Dwa lata temu małżeństwo Więckiewiczów znalazło się zresztą na zakręcie po tym, jak w prasie opublikowano zdjęcie aktora całującego się w jednym z parków z piękną blondynką.

W wywiadzie udzielonym "Gazecie Wyborczej" Robert nie odnosi się wprost do plotek, opowiada jednak o swoim dość skomplikowanym związku.

Reklama

Jak mówi, "mężczyzna najlepiej czuje się przy kobiecie, przy której może spokojnie się zdrzemnąć, a jeśli jeszcze można z nią pogadać, to już jest super"!

"(...) Chciałbym uczynić relację z kobietą możliwie najbardziej pełną, czerpać z niej maksymalnie dużo wiedzy o sobie. Gdybym zmieniał partnerki, nigdy bym tego nie osiągnął, bo przerabiałbym tę samą lekcję i dochodził do tego samego punktu" - opowiada.

Gdy dziennikarka stwierdza, że aktor na szczęście jest monogamistą, ten wyprowadza ją z błędu, mówiąc, iż "żaden facet nie jest!".

"Ale robię wszystko, żeby nim być!" - kończy.

Taki partner to skarb!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Więckiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy