Reklama
Reklama

Robert Lewandowski korumpował media? Cezary Kucharski nie daruje "Lewemu"

Robert Lewandowski (34 l.) wciąż nie może wykaraskać się ze skandalu, który wybuchł w związku z nie do końca jasnymi kwestiami dotyczącymi jego pieniędzy. Były menedżer napastnika, Cezary Kucharski (51 l.) dolał oliwy do ognia, udzielając obszernego wywiadu dla „Przeglądu Sportowego”. Emerytowany piłkarz wytknął „Lewemu” liczne przewinienia.

Robert Lewandowski: proces sądowy

Robert Lewandowski i Cezary Kucharski w przeszłości byli sobie bardzo bliscy. Były reprezentant Polski w piłce nożnej przez 9 lat sprawował funkcję menedżera "Lewego". To właśnie pod jego skrzydłami Lewandowscy wyrośli na jednych z najbardziej wpływowych, polskich celebrytów. Niestety współpraca gwiazdy Barcelony z Cezarym Kucharskim zakończyła się w wyjątkowo nieprzyjemnej atmosferze.

Na początku lutego tego roku ruszył proces dotyczący rzekomego przelewania środków z rachunków spółek na konto swoje i swojej żony przez Roberta Lewandowskiego. Napastnik twierdzi z kolei, że to on jest ofiarą całej sytuacji, a menedżer zastraszał go i szantażował.

Reklama

Zatarg z Cezarym Kucharskim to niejedyna sprawa dotycząca pieniędzy, która położyła się cieniem na karierze Roberta Lewandowskiego. Podczas niedawnych Mistrzostw Świata w Katarze wybuchła głośna afera premiowa, której jednym z głównych bohaterów był właśnie kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej. 

Wiele mówiło się wówczas o tym, że w drużynie panuje toksyczna hierarchia. Starsi i bardziej doświadczeni zawodnicy mieli wymuszać na młodszych kolegach akceptację niesatysfakcjonującego ich podziału premii. Teraz temat powrócił za sprawą Cezarego Kucharskiego, który w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" powiedział, jak jego zdaniem było naprawdę.

Robert Lewandowski: afera premiowa

W bezkompromisowej rozmowie z Łukaszem Olkowiczem, Cezary Kucharski odniósł się do słynnej afery premiowej. Emerytowany piłkarz wprost stwierdził, że jednym z "problematycznych" zawodników był właśnie Robert Lewandowski. Były menedżer "Lewego" uważa, że "starszyzna" polskiej kadry chciała otrzymać po 3 miliony złotych z premii od Mateusza Morawieckiego. W końcu w rezultacie zażartych negocjacji drużyna zgodziła się na 2 miliony.

"Zeszli, oczywiście. Bo jak Lewandowski zobaczył, że koledzy nie odzywają się do niego, nikt nie chce z nim grać w siatkonogę na treningu, to zrozumiał, że jednak przegiął w tej swojej chciwości" - oświadczył w wywiadzie Cezary Kucharski.

Biorąc pod uwagę, do czego dochodzi w szatni, trudno dziwić się, że wyniki polskiej reprezentacji są tak słabe. W końcu stosunki pomiędzy piłkarzami mają bezpośrednie przełożenie na atmosferę na boisku. 

Były agent Lewandowskiego wyjawił, jak naprawdę wyglądał konflikt w polskiej kadrze. Jego zdaniem kapitan polskiej reprezentacji rozważał rezygnację z gry w biało-czerwonych barwach: "[Robert] Chciał wtedy zrezygnować z gry w kadrze. Miał takie myśli, rozmawialiśmy o tym" - przekonuje Cezary Kucharski w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

Robert Lewandowski korumpował media?

Choć Robert Lewandowski obecnie nie cieszy się sympatią kolegów z zespołu, to znalazł przyjaciół w środowisku celebryckim, do którego adresowany był jego ostatni film dokumentalny "Lewandowski - Nieznany".

"Nagle został sam. Drużyna nie odzywa się do niego, daje mu odczuć, że z nim, największą gwiazdą, nikt nie chce grać w siatkonogę" - wyznał Cezary Kucharski.

W wywiadzie padły ostre zarzuty pod adresem Roberta Lewandowskiego. Z wersji wydarzeń Kucharskiego napastnik jawi się jako zupełnie inny człowiek, niż postać, którą znamy z mediów społecznościowych. Jego zdaniem zawodnik Barcelony dopuścił się strasznych rzeczy. 

"Szukali sposobu, jak mnie się pozbyć. Zaczęli mnie pomawiać w środowisku. U dziennikarzy, że ja Lewandowskiego okradłem, i dlatego się ze mną rozstaje. Możesz sobie przeczytać, co pisał Stanowski na Twitterze, straszył, że ma przygotowany tekst o mnie. Mimo że Lewandowski go nie cenił i uważał za skorumpowanego dziennikarza, to do niego nawet poszli, nawrzucali mu kłamstw. Chyba jednak się zorientował, że to nie trzyma się kupy, bo tekstu nie napisał. Budowali w środowisku dziennikarzy narrację, że jestem złym człowiekiem, okradłem go, szantażuję, chce coś wyłudzić, dlatego się rozstaliśmy. Łatwo o takie pomówienie. Bo skoro mówi to Lewandowski, to musi być prawda" - grzmi Kucharski w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

Zobacz też:

Anna Lewandowska rozczarowana kolejnym występem męża? Wymowna reakcja influencerki

Robert Lewandowski jest pobłażliwym tatą, ale na jedno nie pozwala Klarze i Laurze

Takiej Anny Lewandowskiej jeszcze nie znaliśmy. Influencerka opowiedziała o swoich fantazjach!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Cezary Kucharski | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy