Reklama
Reklama

Robert Koszucki popełnił gafę w "Pytaniu na śniadanie". Był wyraźnie zakłopotany

"Pytanie na śniadanie" to program, który słynie z zabawnych wpadek swoich prowadzących czy gości. Niedawno doszło do kolejnej. Robert Koszucki nie popisał się pierwszego dnia swojej pracy. Doszło do sytuacji, która nie spodoba się żonie nowego gospodarza.

"Pytanie na śniadanie": Robert Koszucki został nowym prowadzącym

Robert Koszucki został nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie". Mężczyzna zastąpił Łukasza Nowickiego, a na wizji pojawił się u boku Małgorzaty Opczowskiej. Internauci i fani show powitali go bardzo ciepło i w trakcie trwania śniadaniówki zadali mu kilka pytań. Jedno sprawiło mu masę problemów.

Reklama

Zobacz też: Śpiewa, tańczy i... wygrywa konkursy piękności. Znamy wszystkie sekrety Roberta Koszuckiego

Robert Koszucki zaliczył swoją pierwszą wpadkę

Robert Koszucki w "Pytaniu na śniadanie" zgodził się odpowiadać na pytania zadawane przez internautów. Jedno z nich dotyczyło ślubu prezentera, a konkretnie piosenki, która została wykorzystana do pierwszego tańca. Niestety, z pozoru proste pytanie okazało się trudne. Robert był wyraźnie zakłopotany, że nie zna odpowiedzi. Koszucki w programie na żywo przyznał, że nie pamięta momentu, w którym tańczył pierwszy taniec.

Robert Koszucki jest mężem Karoliny Szykier-Koszuckiej. Kobieta spełnia się jako ekspertka w dziedzinie marketingu i mentoringu. Ślub zakochanych odbył się na zamku w Cieszynie, a po jakimś czasie para doczekała się córki Leii. Małżeństwo mieszkało przez jakiś czas na warszawskim Żoliborzu, jednak po kilku latach przeprowadziło się w pobliże Kampinosu, gdzie prowadzi ekologiczny dom. Para jest ze sobą bardzo związana. Robert nie raz mówił, że bardzo dużo zawdzięcza swojej ukochanej żonie.

"Duchowo i wizualnie moje życie bez niej byłoby ubogie, a ja nie poznałbym tak pięknego świata" - mówił o żonie Koszucki w rozmowie z dziennikarzami "Twojego Stylu".

Zobacz też:

Nowicki ledwie wyszedł z budynku TVP, a tu takie wieści. Niespodziewane kulisy nagłego odejścia z "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek skomentowała odejście Łukasza Nowickiego z TVP. "Powodzenia"

Nowickiego pożegnali w TVP, tymczasem docierają niespodziewane wieści


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Koszucki | "Pytanie na śniadanie" | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy