Reklama
Reklama

Robert Janowski wychwala żonę Monikę: Wzięła nieszczęśliwego popaprańca

Robert Janowski w programie "W bliskim planie" na antenie Polsat Café wyjawił, że po pierwszych dwóch małżeństwach emocjonalnie był wrakiem człowieka. Wszystko się zmieniło, kiedy razem z trzecią żoną, Moniką stworzył dla trójki dzieci prawdziwą rodzinę. Zdaniem jurora programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", aby było to możliwe, potrzebna jest dwójka rodziców.

Do trzech razy sztuka

Życie uczuciowe Roberta Janowskiego przez lata obfitowało we wzloty i upadki. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego (l. 34). To małżeństwo nie przetrwało, a kolejną wybranką, z którą stanął na ołtarzu była Katarzyna Dańska. Owocem ich związku są Aniela (l. 24) i Tola (l. 22).  Po rozwodzie w 2011 roku aktor, muzyk i prezenter telewizyjny związał się z Moniką Głodek, która także ma za sobą dwa małżeństwa.

Reklama

Nowe wspólne życie

Wzięli ślub w 2013 roku. Dla przyszłego męża Monika Głodek pozostawiła za sobą 14 lat życia, które spędziła w Stanach Zjednoczonych i wróciła do Polski. Aktor podkreśla, że bardzo podziwia tę decyzję.

"Wezmę Cię popaprańcu"

Artysta wyznał, że w czasie, w którym się poznali, nie był dobrą partią.

Jak stworzyć patchworkową rodzinę?

Robert Janowski w szczerym wywiadzie przyznał także, że sam nie poradziłby sobie ze stworzeniem prawdziwej rodziny.

Jurorowi programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bardzo zależało, żeby jego córki zaakceptowały nową wybrankę. Z dumą podkreśla, że to Monika zlepiła tę patchworkową rodzinę w całość.

Co jeszcze Robert Janowski opowiedział w rozmowie? Wyznał, co w nim zmienił udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Wszystkie odcinki 16. sezonu, w którym Robert Janowski jest jurorem są dostępne w każdej chwili w Polsat Go.
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy