Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rinke Rooyens rozstał się z Malwiną Wędzikowską!

Zawodowo wiedzie mu się świetnie, ale w uczuciach gorzej. Rinke Rooyens (46 l.) zakończył właśnie swój kolejny związek - tym razem z Malwiną Wędzikowską (35 l.).

Odkąd pod koniec lat 90. Holender przyjechał do Polski, jest niezmiennie gwiazdą polskich mediów. To on wyprodukował takie telewizyjne hity jak: "Mamy Cię", "Jak oni śpiewają" czy "Kocham Cię, Polsko!".

Reklama

W życiu prywatnym związał się z piosenkarką Kayah (48 l.), a po narodzinach ich syna Rocha (16) zadomowił się nad Wisłą. Obecnie w TVP 1 można oglądać produkowany przez jego firmę Rochstar "Świat się kręci", w TVP2 "The Voice od Poland", a w Polsacie "Rinke za kratami" i "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Pięć lat temu miejsce Kayah zajęła u jego boku stylistka Malwina Wędzikowska.

- Bardzo go kocham i jak się kogoś kocha, to cię w nim wszystko fascynuje, a tego, co jest wkurzające nie dostrzegasz albo uczysz się z tym żyć - powiedziała w jednym z wywiadów. Znajomi pary wiedzieli, że nie miała z Rinke łatwego życia, bo to mężczyzna z bagażem trudnych doświadczeń.

Gdy był 18-latkiem, jego matka popełniła samobójstwo. Producent ma za sobą także uzależnienie od alkoholu, przeszedł terapię, angażował się w niefortunne miłości.

- Rochstar jest moją rodziną. Nie udało mi się zbudować tej prawdziwej. Bo sam jestem z takiej rodziny, w której się nie udało i nie wiem, jak to się robi - przyznał Rooyens w szczerym wywiadzie.

Wyrozumiała Malwina trwała przy nim, tolerując pracoholizm i zmienne nastroje. W 2013 r. wyprowadziła się. Rozstanie było jednak krótkie.

- Szybko za sobą zatęsknili i zeszli się z powrotem - mówi znajoma pary. Na początku br. pojawiły się plotki, że Rinke poślubił Malwinę podczas ich podróży do Azji, ale stylistka je zdementowała.

Jak udało dowiedzieć się "Na Żywo", związek z Rinke to już przeszłość. - Malwina szukała niedawno apartamentu do wynajęcia, dla jednej osoby - twierdzi jej znajoma.

W trudnych chwilach Rinke wspiera Kayah, która w lutym rozstała się z Pako Sarrem.

Dowiedz się więcej na temat: Rinke Rooyens | Malwina Wędzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje