Reklama
Reklama

Ridge z "Mody na sukces" poczuł miętę do serialowej żony: "Te pocałunki nie były udawane"

Ronn Moss, czyli Ridge z "Mody na sukces", rozkochał w sobie fanki na całym świecie. Jak się po latach okazało, zawrócił w głowie również koleżance z planu i serialowej żonie, Hunter Tylo. Ze szczerego wywiadu dowiadujemy się, że intymne sceny nie były udawane, a aktor i aktorka przed kamerami nie mieli żadnych hamulców!

"Moda na sukces": najsłynniejsza opera mydlana


Serial "Moda na sukces" stał się hitem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Polsce. Pierwszy odcinek tej opery mydlanej został wyemitowany w naszym kraju 5 września 1994 roku, a wiele osób w mig zafascynowało się perypetiami dwóch skłóconych rodów.

Oczywiście największą furorę zrobił Ronn Moss, który do 2012 roku wcielał się w rolę kochliwego Ridge'a Forrester. Postać przez niego grana miała niezliczoną ilość romansów, kilkanaście małżeństw, a do historii przeszły również kazirodcze związki z jego udziałem.

Reklama

Przystojny spadkobierca modowej fortuny zawrócił w głowie nie tylko fankom, ale również serialowej koleżance!

Ridge z "Mody na sukces" poczuł miętę do serialowej żony

Ronn Moss miał 35 lat, gdy dostał angaż w "Modzie na sukces". Na początku nikt nie przypuszczał, że opera mydlana stanie się hitem w wielu krajach, a aktor zyska międzynarodową rozpoznawalność. Na jego sukces złożyło się w granie w najpopularniejszym serialu z lat 90. XX wieku, a także oryginalna i wyjątkowa uroda. Fanki z całego świata wzdychały do niego, a sam gwiazdor przyznał, że rola nonszalanckiego łamacza serc miała wpływ na jego życie.

"Od Ridge'a nauczyłem się, jak wiązać muchę i otwierać szampana. Zacząłem też doceniać dobrze skrojone garnitury. A tak na serio, to dobrych kilka lat zajęło mi oddzielenie Ronna od Ridge'a. Bardzo zaangażowałem się w tę rolę. Wracałem do domu wykończony psychicznie przez to, co w serialu robił Ridge" - wyznał w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Jak się okazało, nie tylko kobiety przed telewizorami miały słabość do jego uroku osobistego. Również koleżanka z planu oraz serialowa żona i kochanka swego czasu pałała sympatią do aktora. Pomiędzy Ronnem Mossem i Hunter Tylo wybuchła namiętność.

"Kiedy debiutowałam w serialu w 1990 r., oboje byliśmy w związkach, ale czułam, że między nami jest chemia i robi się coraz goręcej. Musiałam się bardzo wysilić, żeby odepchnąć od siebie Ronna" - opowiadała serialowa Taylor w "New Idea".

W 2005 roku uczucie eskalowało, a Moss i Tylo nie kryli się ze swoimi uczuciami. Na planie puściły im hamulce, o czym Hunter opowiedziała w jednym z wywiadów.

"To było w 2005 r. Oboje z Ronem byliśmy wtedy już samotni i po przejściach. W końcu poczuliśmy się swobodnie, odżyło uczucie i zauważyłam, że kiedy całowaliśmy się przed kamerą, nie mieliśmy już żadnych hamulców. Te pocałunki nie były udawane" - wspomniała pracę na planie "Mody na sukces".

Ronn Moss, czyli Ridge z "Mody na sukces" w Polsce

Publika z Polski miała dziś niezłą gratkę, gdyż Ronn Moss pojawił się jako gość w programie "Dzień dobry TVN". Serialowy "stary" Ridge w śniadaniówce opowiedział nie tylko o pracy na planie popularnej niegdyś opery mydlanej, ale również zdradził sekret na temat mrocznej strony Hollywood. Jak zapewnił, dziś spełnia się w roli muzyka, a najważniejsza jest dla niego rodzina.

Przeczytajcie również:

71-letni Ridge z "Mody na sukces" wciąż wygląda młodo! Czas się dla niego zatrzymał

Thorsten Kaye nowym Ridgem w "Modzie na sukces"!

"Moda na sukces": Koniec trwającej 30 lat wojny! Brooke i Taylor są... przyjaciółkami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ronn Moss | Moda na sukces
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy