Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Renulka Kaczoruk pozuje bez majtek! Tak walczy o puszczę!

Renulka Kaczoruk (31 l.) apeluje o przyłączenie się do protestu w sprawie wycinki Puszczy Białowieskiej!

Minister Szyszko swoimi decyzjami przyczynił się do tego, że w całej Polsce w ostatnich miesiącach bez jakiejkolwiek kontroli można było wycinać drzewa. 

Niedawno na szczęście weszła nowelizacja, która nieco przywraca stan poprzedni i wymusza w niektórych przypadkach uzyskania zgody.

Największe oburzenie budzi jednak sprawa Puszczy Białowieskiej, którą Szyszko postanowił w dość radykalny sposób "uchronić" przed kornikiem drukarzem. Do lasów wjechał ciężki sprzęt, który usuwa "chore" drzewa.

Niestety, leśnikom wycinkę utrudnia chociażby Komisja Europejska, bo obszar ten wpisany został na listę światowego dziedzictwa przyrodniczego UNESCO.

Reklama

To na ogół dla każdego kraju wielki zaszczyt, ale nasz minister nie jest specjalnie z tego zadowolony.

Ostatnio w kuriozalnym przemówieniu obwieścił, że "w 2014 roku, łamiąc prawo, bezprawnie wpisano Puszczę Białowieską na listę UNESCO, dlatego zgłosił sprawę do prokuratury"!  

Nagrania z puszczy szokują i budzą w wielu ludziach gniew. W akcję obrony drzew włączyły się gwiazdy z Mają Ostaszewską, Borysem Szycem i Magdą Cielecką na czele.

Do obrony puszczy przed wycinką postanowiła namówić ludzi także niedoszła pani Wojewódzka. Renulka na swoim Instagramie informuje o zbliżającym się proteście i trzeba przyznać, że robi to w dość osobliwy sposób - bez majtek! 

Jej konkubentowi także los puszczy nie jest obojętny. Na Facebooku oburzał się ostatnio, że media ekscytują się brzuchem Lewandowskiej, a nie działaniami Szyszki!

Przyłączycie się do protestu?

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »