Reklama
Reklama

"Religijna i seksowna" gwiazda TVP przekazała radosne wieści. Zna już datę!

Karolina Pajączkowska (32 l.) i Marcin Nowak, dziennikarze TVP Info, zakochali się w sobie na ukraińskim froncie. Decyzja o ślubie zapadła szybko, jednak sprawy organizacyjne wymagają czasu. Para zamierza bowiem złożyć przysięgę małżeńską w romantycznej i modnej wśród celebrytów greckiej scenerii.

Karolina Pajączkowska w ogniu krytyki

Karolina Pajączkowska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek TVP Info, sama siebie określa mianem „religijnej i seksownej”. 

Pochodzącej z Radomska byłej Miss Studentek, Miss Foto i uczestniczce 2. sezonu programu „Top Model” czasem obrywa się za nadmierne, zdaniem krytyków, eksponowanie wdzięków. Nie wszystkim podoba się, że seksowne zdjęcia robi mamie jej siedmioletni synek Nataniel. O tym fakcie dziennikarka osobiście poinformowała na Instagramie. Na pytania fanów o to, kto jest autorem jej roznegliżowanego zdjęcia z karaibskiej plaży, odpowiedziała: „Jak zawsze synek”. 

Reklama

Wielka miłość Pajączkowskiej i Marcina Nowaka

Nataniel jest jedynym, jak dotąd, dzieckiem Pajączkowskiej. Jej pierwsze małżeństwo wprawdzie nie przetrwało, ale, jak lubi podkreślać, pozostaje z byłym mężem w przyjaznych relacjach. Teraz szykuje się do drugiego ślubu!

W ubiegłym roku Karolina i wydawca programów informacyjnych Marcin Nowak zakochali się w sobie do szaleństwa, relacjonując przebieg wydarzeń w ogarniętej wojnie Ukrainie. Po powrocie pojechali razem do Tajlandii odreagować stres i wrócili jako para... narzeczonych.

Karolina Pajączkowska zdradza szczegóły ślubu

Od kilku miesięcy mieszkają razem i planują ślub. Jak ujawnia Pajączkowska w rozmowie z „Super Expressem”:

"We wrześniu pobierzemy się na jednej z greckich wysp, do której przypłyniemy na statku mojego przyszłego teścia, kapitana żeglugi Marka Jurczyńskiego. To będzie cywilna uroczystość. Po niej odbędzie się ślub w kościele i wesele w Polsce, na które zaprosimy wszystkich naszych bliskich i znajomych". 

Pajączkowskiej, jako osobie głęboko wierzącej, bardzo zależy na tym, by wraz z ukochanym potwierdzić swoją miłość przed ołtarzem. Marzą, by ślubu udzielił im polski ksiądz Wojciech, proboszcz parafii w Charkowie, z którym zaprzyjaźnili się podczas relacjonowania wydarzeń na froncie. 

Pajączkowska nie ma wątpliwości, że w osobie Marcina Nowaka znalazła mężczyznę swojego życia: "Jestem wulkanem. Jestem mocno energetyczna. Do tej pory każdy mężczyzna chciał mnie ujarzmić. Aż wreszcie znalazł się taki, któremu to imponuje. Będę się więc go trzymać. Mam nadzieję, że to jest partner, z którym się zestarzeję. Marzę o tym. Że będę aktywną babcią z gromadą wnuków i facetem, który wciąż trzyma mnie za rękę". 

Zobacz też:

Prezenterka TVP przechadza się po tęczowej ulicy. Fani: "Oby prezes nie miał Insta..."

Pajączkowska tuli się z nowym ukochanym. Poznała go w TVP, tak jak poprzedniego. Wesoło tam mają?


Karolina Pajączkowska zachwyca nogami! Trudno od nich oderwać wzrok!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pajączkowska | Marcin Nowak | TVP Info
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama