Reklama
Reklama

Raper nie płaci innym za pracę? „Fundacja Maty szuka jeleni”

Ostatnio o Macie (22 l.) jest głośno, ale nie ze względu na jego dorobek artystyczny, ale skandale, które wywołuje. Raper chyba za cel postawił sobie, że będzie szokować. Teraz media żyją doniesieniami na temat fundacji 420, której jest współzałożycielem. Okazuje się, że do działalności poszukują osób, które będą wykonywać pracę za darmo.

Mata (posłuchaj), czyli Michał Matczak, na początku kariery w rodzimy rap wniósł świeżość i był głosem pokolenia. Niestety jego kolejne poczynania nie przynosiły mu chluby. Matczak nie tylko wdał się w konflikt z prawem, ale także jego twórczość nie elektryzuje już tak słuchaczy. Ostatnio artysta skupia się również na imprezowaniu, o czym pisaliśmy niedawno.

Reklama

Następnie 22-latek postanowił promować depenalizację konopi w Polsce, a i tym razem jego pomysł nie został wzięty na poważnie. Matczak co prawda założył nawet fundację 420, jednak jego podejście do sprawy nie spodobało się publice, która jego wybryki bardziej traktuje jak żart, niż jak poważne przedsięwzięcie.

Jak się teraz okazało, Mata się nie poddaje, a do fundacji szuka wolontariuszy.

Czyżby artysta chciał żerować na młodych fanach?

Raper nie płaci innym za pracę? „Fundacja Maty szuka jeleni”

Fundacja 420 powoli się rozkręca. Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych "dzieła" Maty czytamy, iż do przedsięwzięcia są poszukiwani wolontariusze.

Niestety taka informacja nie spotkała się z pozytywnym odbiorem internautów. Fani z rezerwą podeszli do "genialnego pomysłu", jakim jest znalezienie osób, które będą pracować za darmo. Portal "glamrap" wprost napisał, iż "fundacja Maty szuka jeleni, którym się nie płaci za pracę".

Również publika pokusiła się o kilka kąśliwych uwag w tym temacie.

Co sądzicie o planach fundacji na znalezienie "darmowych pracowników"?

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama