Reklama
Reklama

Mata z krzyżem na szyi imprezuje w centrum Warszawy. Dobrze się bawił?

Mata (21 l.), uwielbiany przez nastolatków raper w ostatni czwartek wybrał się do popularnej restauracji w centrum Warszawy. Muzyk oraz „działacz” na rzecz legalizacji marihuany w Polsce, otoczony wianuszkiem znajomych dokazywał w godzinach wieczornych przed wejściem do lokalu. Ostatecznie oddalił się w towarzystwie koleżanki.

Mata z krzyżem na szyi imprezuje w centrum Warszawy. Pokazał się z nową dziewczyną?

Mata, a właściwie Michał Matczak to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Muzyk ostatnio dał się bliżej poznać mediom za sprawą zatargów z prawem, gdy na początku roku funkcjonariusze policji znaleźli przy raperze 1,45 grama marihuany. Od tamtej pory Michał stanął na czele ruchu walczącego o legalizację tego środka odurzającego w Polsce, na razie - z marnym skutkiem.

Reklama

Ponieważ Matczak wyraźnie nie uczy się na błędach i nie zamierza rezygnować z rozrywkowego trybu życia, tropem innych młodych ludzi, regularnie kręci się po centrum Warszawy. W czwartkowy wieczór udał się ze znajomymi do popularnej stołecznej knajpy, gdzie został przyłapany przez paparazzi. Muzyk tego dnia postawił na swój ulubiony element stroju, czyli ogromny krzyż zdobiący jego tors oraz kobaltową marynarkę. Po spożytym posiłku, zapalił papierosa przed lokalem, po czym oddalił się w towarzystwie koleżanki.

Zobacz też:

Mata i skandale: ciągłe problemy z policją i narkotykami?

Tak Miller walczy z nieuleczalną chorobą. Zamknięta w izolatce!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: raper mata | Michał Matczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama