Reklama
Reklama

Rainey Qualley założyła bikini Wieniawy i wparowała na plażę. Efekt?

Rainey Qualley, 32-letnia amerykańska aktorka i wokalistka, została sfotografowana na wakacjach w Portofino ze swoim nowym chłopakiem, aktorem Lewisem Pullmanem (29 l.). Uwagę zwracało jej skąpe bikini, w którym niedawno fotografowała się nasza rodzima celebrytka - Julia Wieniawa. Która z pań wypadła lepiej?

Rainey Qualley to córka popularnej aktorki Andie MacDowell oraz muzyka Paula Qualleya. Dziewczyna ma już na koncie kilka ról filmowych - zagrała m.in. u boku matki w filmie "Mighty Fine", wystąpiła też gościnnie w jednym z odcinków "Mad Mena" i w "Ocean's 8". Najbardziej znana jest jednak ze swojej muzyki, którą nagrywa pod pseudonimem Rainsford.

Reklama

Niedawno wraz ze swoim nowym chłopakiem Lewisem zadebiutowała na czerwonym dywanie podczas światowej premiery "Top Gun: Maverick" w San Diego - aktor wystąpił w filmie obok Toma Cruise'a i zagrał oficera służb specjalnych.

Julia Wieniawa, Kylie Jenner, Bella Thorne - wycięte bikini polskiej marki to hit

Obecnie para przebywa na wakacjach w Portofino, gdzie delektuje się słońcem i wolnym czasem. Na zdjęciach, które Rainey zrobili paparazzi, uwagę przykuwa jej asymetryczne wycięte bikini polskiej marki God Save Queens, którą pokochały amerykańskie celebrytki, m.in. Kylie Jenner, Halsey czy Bella Thorne.

Jedno ramiączko, siateczka na biuście i wiązane majtki - w takim samym stroju na Malediwach fotografowała się niedawno Julia Wieniawa. Która z pań wypadła lepiej?

Zobacz też:

Julia Wieniawa w nowym serialu. "Główna rola w gwiazdorskiej obsadzie"

Ida Nowakowska wprost o chrzczeniu dzieci. Mówi kto, "wręcz nie powinien" tego robić

Tomaszewska i Sikora chwalą Fabijańskiego w "Pytaniu na śniadanie". "Wziął winę na siebie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy