Reklama
Reklama

Ukochana Orłosia w skąpym bikini "Wyglądasz na 20 lat"

Paulina Koziejowska pod koniec maja skończyła 40 lat. Kobieta nic nie robi sobie z upływającego czasu i wciąż może poszczycić się smukłą sylwetką. Ostatnio zaszalała i pokazała, jak prezentuje się w bikini. Fani są pod wrażeniem jej wyglądu i uważają, że celebrytka wygląda na 20 lat. Inni piszą: "Wypadałoby trochę poćwiczyć".

O Paulinie Koziejowskiej w mediach zrobiło się głośno jakiś czas temu, a to za sprawą medialnych związków. Kobieta spotykała się z Jackiem Borkowskim, a teraz jej serce skradł sam Maciej Orłoś. Prezenterka lubi chwalić się uczuciem i często ze pośrednictwem sieci publikuje zdjęcia z partnerem.

Reklama

Nie da się ukryć, że kobieta z powodzeniem prowadzi konta w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi już ponad 60 tysięcy osób. To właśnie na tym medium dziennikarka pochwaliła się zdjęciem w samym bikini!

Sylwetka robi wrażenie?

Paulina Koziejowska chwali się smukłą sylwetką. Zapozowała w bikini

Paulina Koziejowska jest bardzo aktywna w social mediach. 40-latka chwali się swoim życiem prywatnym. Niedawno postanowiła uczcić nietypowe święto jakim jest dzień bikini. Z tej okazji ukochana Orłosia wskoczyła w skąpy strój i pochwaliła się publice smukłą sylwetką.

Do ujęcia Paulina zapozowała w dwuczęściowym kostiumie w kolorze czarnym, a fani gwiazdki nie ukrywają, że ta nie wygląda na swój wiek. Internauci komplementowali celebrytkę i pisali, że daliby jej 20 lat. Pojawiły się też głosy, że "powinna trochę poćwiczyć".

Faktycznie powinna?

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Koziejowska | Maciej Orłoś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy