Reklama
Reklama

Rafał Szatan przekazał to ze sceny. Chodzi o jego żonę. Basia „wciąż walczy”!

Barbara Kurdej Szatan (37 l.) walczy z chorobą. Znana aktorka musiała na pewien czas zrezygnować z zobowiązań zawodowych. Mąż nie mógł przejść obok tego stanu obojętnie. Zdobył się na wzruszający gest!

Barbara Kurdej-Szatan zagościła na dobre w świecie show biznesu po tym, jak zagrała w reklamach znanej sieci komórkowej. Niedługo potem dostała pierwszą poważną propozycję i dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". Wciąż rosnąca popularność wesołej blondynki sprawiła, że w mig zyskała serca telewidzów i pracodawca chętnie umieszczał ją również w programach stacji. Aktorka zaczęła realizować się zawodowo również w teatrze.

Reklama

Wszystko, co do tej pory sobie wypracowała, przekreślił jeden wpis napisany pod wpływem gwałtownych emocji. Gwiazda w wulgarnych słowach wytknęła wówczas straży granicznej brutalne zachowania względem uchodźców. W odwecie TVP zrezygnowało ze współpracy z nią, a Kurdej-Szatan znalazła pracę w Polsacie. Ostatecznie sąd umorzył postępowanie prowadzone przeciwko Basi i oczyścił ją z zarzutów, uznając argumenty prokuratury za niewystarczające.

Basia jest szczęśliwą żoną Rafała Szatana, z którym doczekała się dwójki dzieci: córeczki Hani i synka Henia. Obydwoje chętnie angażują się we wspólne projekty zawodowe z uwagi na to, że obydwoje upodobali sobie aktorstwo. Gwiazda Polsatu nie mogła jednak wystąpić na kilku koncertach, na co zatroskany mąż nie był w stanie patrzeć spokojnie. Oto, jak zareagował!

Barbara Kurdej-Szatan mierzy się z chorobą?

Basia Kurdej-Szatan nie pojawiła się na kilku ważnych koncertach. Aktorka wycofała się z udziału w przedsięwzięciach i zamknęła się w domu ze względu na chorobę. Nie udało się ustalić, co jej dokładnie dolega, ale w okresie jesienno-zimowym nie trudno o przeziębienie. Ukochany aktorki postanowił pocieszyć żonę w niedoli i zabrał ją ze sobą na scenę za pośrednictwem wideorozmowy. Basia miała okazję obserwować jak Rafał radzi sobie na scenie.

"Kiedy przez chorobę omijają mnie 3 spektakle, spotkanie autorskie w Opolu i nasz ulubiony coroczny koncert w Filharmonii Opolskiej z cudownymi artystami z Opole Gospel Choir.... I rozpaczam, że nie mogę być na tym koncercie jak zawsze... a mąż podczas wystąpienia, "stawia mnie" na pianinie. To było piękne @rafal.szatan_this_is_me  dziękuję, że mogłam choć przez chwilę pobyć z Wami tam :))) ściskam publiczność z każdego wydarzenia tych dni życzę Wam dużo zdrówka! Ja wciąż walczę"  - napisała gwiazda na swoim profilu.

Niezwykły gest zatroskanego męża wzruszył obserwatorów gwiazdy. Pod jej wpisem znalazło się wiele pochwał i komplementów. "Genialny mąż", "Ale to miły gest, zdrowia Basiu" - komentowali fani.

Zobacz też:

Oczyszczona z zarzutów Kurdej-Szatan zrobiła show na gali Polsatu. Poniosło ją na ściance. Był z nią mąż!

Barbara Kurdej-Szatan odwiedziła wróżkę. Niebywałe, co zobaczyła w magicznej kuli

Obraźliwe słowa Toma Cruise'a. Wyzwał koleżankę z planu, gdy płakała!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Rafał Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy