Reklama
Reklama

Obraźliwe słowa Toma Cruise'a. Wyzwał koleżankę z planu, gdy płakała!

W całym 2022 roku nie było na świecie drugiego aktora, który odniósłby taki sukces jak Tom Cruise. Gwiazdor "Top Gun: Maverick" powrócił do absolutnej hollywoodzkiej ekstraklasy i po raz kolejny w swojej karierze podbił serca widzów. Nie jest jednak tajemnicą, że dla Cruise'a robienie filmów oznacza 100 procent zaangażowania. Boleśnie przekonała się o tym Emily Blunt.

Tom Cruise w 2022 roku

Tom Cruise w ostatnich miesiącach ponownie udowodnił, że jest jedną z największych współczesnych gwiazd. Olbrzymi kasowy sukces kierowanego przez niego filmu "Top Gun: Maverick" trudno bowiem nazwać przypadkiem. Nie licząc pojedynczych wpadek, prawie każdy film z Cruise'em na plakacie może liczyć na wielkie zainteresowanie ze strony widowni.

Oczywiście nie każda produkcja gwiazdora ma szansę na zgarnięcie ponad miliona dolarów w trakcie kinowej dystrybucji. Fani Toma Cruise'a zawsze mogą mieć jednak pewność, że aktor poświęcił danemu tytułowi pełnię swojej uwagi i energii. Tak było również w przypadku filmu "Na skraju jutra", w którym u boku Amerykanina zagrała Emily Blunt.

Reklama

Emily Blunt opowiedziała niezwykłą historię. Co zrobił Cruise?

39-letnia aktorka wystąpiła w podcaście "Smartless", którego gospodarzami są jej koledzy po fachu - Jason Bateman, Will Arnett oraz Sean Hayes. W trakcie rozmowy Blunt przyznała, że praca na planie "Na skraju jutro" należała do wyjątkowo trudnych. Przede wszystkim z powodu masywnym metalowych strojów, które w wielu scenach musieli nosić aktorzy.

Sytuacja stała się na tyle niemożliwa do zniesienia, że Blunt kilkukrotnie traciła panowanie nad sobą na planie. A raz nawet rozpłakała się, bo zwątpiła w swoje siły i możliwość dokończenia wyznaczonego jej zadania. Wtedy do akcji wkroczył Tom Cruise. Aktor był w pobliżu Blunt, gdy ta zaczęła płakać i podobno w pierwszej chwili nie wiedział jak zareagować. Dopiero po kilku chwilach ciszy pochylił się nad nią i powiedział:

Co zaskakujące, użyte przez Cruise'a wyzwisko podziałało na koleżankę z planu pozytywnie. Blunt roześmiała się na jego słowa i w taki sposób udało się jej rozładować kłębiące się wewnątrz emocje. Od tego czasu brała na klatę wszystkie wyzwania związane z tym konkretnym planem filmowym.

Podobnych historii z Cruise'em jest zresztą więcej, bo Amerykanin zawsze stawia sobie i innym aktorom równie wysokie wymagania. Myślicie, że tym razem przesadził?

Zobacz też:

Marcin Dorociński wkrótce przekona się, jak pracuje się z Cruise'em. Kiedy zagraja razem?

Madonna zszokowała fanów. Włożyła obraźliwą koszulkę z Janem Pawłem II.

Popularna pogodynka debiutuje w nowej roli. Odejdzie z telewizji?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tom Cruise | Emily Blunt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy