Reklama

Reklama

Reklama

Oczyszczona z zarzutów Kurdej-Szatan zrobiła show na gali Polsatu. Poniosło ją na ściance. Był z nią mąż!

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) wybrała się razem ze swoim mężem Rafałem Szatanem na uroczystą galę z okazji 30-lecia Polsatu. Aktorka pojawiła się na imprezie tuż po tym, jak media obiegła wiadomość o umorzeniu postępowania wszczętego przeciwko niej, po tym jak opublikowała w mediach obraźliwy post, w którym w wulgarnych słowach oceniła zachowanie pracowników Straży Granicznej.

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z zarzutów

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze kilka miesięcy temu drżała o swoją przyszłość po tym, jak w ostrych słowach podsumowała pracę polskiej Straży Granicznej. Emocjonalna reakcja celebrytki na to, co działo się na granicy polsko-białoruskiej, nastręczyła jej nie tylko nieprzychylnych spojrzeń fanów i kolegów z branży, ale także problemów na gruncie zawodowym. Na dodatek ściągnęła na nią także zarzuty prokuratorskie.

We wtorek głośna sprawa dobiegła końca, ponieważ pruszkowski sąd umorzył postępowanie w związku z tamtym skandalem. Radosne wieści przekazał za pośrednictwem social mediów adwokat Basi, Jacek Dubois.

Reklama

Dziś piękny poranek z mec. Zosią Gajewską w sądzie w Pruszkowie. Sąd umorzył sprawę Barbary Kurdej-Szatan, w której prokuratura zarzucała jej, że znieważyła Straż Graniczną. Sąd uznał, że nikogo nie znieważyła. Miłego dnia - przekazał.

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na Gali 30-lecia Polsatu

Umorzenie sprawy odbiło się echem w sieci, ale Kurdej-Szatan nie zamierzała się tym przejmować. Pełna wigoru i radości udała się na uroczyste świętowanie 30. urodzin telewizji Polsat. Na czerwonym dywanie zapozowała cała w bieli u boku ukochanego męża Rafała Szatana, który nie odstępował jej na krok.

Para od wejścia emanowała entuzjazmem. Błyszcząca kreacja aktorki zwracała uwagę. Cekiny błyszczały delikatnym blaskiem, a niewinna biel prezentowała się iście królewsko. Niestety, fantazyjna kreacja nie była za bardzo wygodna.  Basia męczyła się z nią, pozując do zdjęć. Starała się wówczas ukryć dyskomfort związany z długością sukienki, która wciąż plątała jej się pod nogami. Ostatecznie aktorka wymyślała coraz to ciekawsze pozy, ale i tak kilka razy nadepnęła na skrawek stroju.

Rafał Szatan dzielnie pozował u boku pięknej ukochanej, lecz w końcu nie wytrzymał i pocałował ją przed obiektywami aparatów. Niewinna Basia z uniesieniem zrewanżowała się ukochanemu, brylując na czerwonym dywanie.

W sieci nie brakuje spekulacji dot. koloru kreacji, którą przywdziała na siebie gwiazda. Biel zazwyczaj kojarzy się z niewinnością. Czy aktorka chciała tym samym pokazać wszystkim, że ma "czyste konto" po umorzeniu sprawy?

Zobacz też:

Gąsiewska i Sołtysiewicz przyszli cali w skowronkach na galę, którą prowadził Zdrójkowski! Tego się nie spodziewali?

Olga Bołądź zrobiła coś niespodziewanego. Przyćmiła całą galę Polsatu! Na czerwonym dywanie zawrzało od plotek!

Rodowicz zaprezentowała odchudzoną sylwetkę. Postawiła na koronkową sukienkę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Rafał Szatan | Polsat | 30 lat Polsatu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy