Reklama
Reklama

Rafał Maserak wspomina romans z Foremniak! Tęskni?!

Wszyscy pamiętają to gorące uczucie, jakie łączyło Rafała Maseraka (34 l.) i Małgorzatę Foremniak (51 l.) w 2007 roku. Choć para już dawno się rozstała, to sentyment pozostał…

Małgorzata Foremniak  była dwukrotnie zamężna. W jej życiu byli też mężczyźni, którym udało się, choć na chwilę, porwać jej serce. Ona sama uważa, że każdy jej związek to nowa lekcja. W jednym z wywiadów aktorka stwierdziła:

"Nie jest sztuką połączyć się z miłości. Sztuką jest rozstać się w miłości. Czasami lepiej zrobić cięcie, niż trwać w związku, który nie ma racji bytu".

Jesień to dość nostalgiczna pora roku. Być może to skłoniło pewną bliską aktorce osobę do osobistych zwierzeń. Tym kimś jest... Rafał Maserak! Poznali się w 2005 roku na planie "Tańca z Gwiazdami". To taniec połączył ich gorącym uczuciem.

Reklama

Choć początkowo oboje temu zaprzeczali, ale dwa lata później potwierdzili, że są parą. Ale cóż takiego teraz się stało? Tancerz kilka dni temu zamieścił na Facebooku wspólne zdjęcie z Małgorzatą Foremniak. Opisał je w dość emocjonalny i osobisty sposób.

"Wooow! Kiedy to było? Małgorzata Foremniak - zdolna i pracowita, miała dryg do tańca i świetnie się przy tym bawiła! Poczucia humoru można jej tylko zazdrościć! Do tego ogromny profesjonalizm i okazywanie emocji! To sztuka w tańcu, która udaje się nielicznym! Cieszę się, że mogliśmy razem tańczyć" - napisał Maserak.

Po rozstaniu z tancerzem pani Małgorzata związała się z mężczyzną, który okazał się jej prześladowcą. Dopiero po zajęciu się sprawą przez policję i sąd skończyło się jej piekło.

Może warto wrócić, do czegoś, co przed laty było tak pięknym uczuciem. Przecież trudno nie dostrzec, że wciąż jest osoba, która pielęgnuje w sobie dobre uczucie. Wspomina to, co pomiędzy dwojgiem bliskich sobie ludzi jest najpiękniejsze.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak | Rafał Maserak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy