Reklama
Reklama
Tylko u nas

Rafał Maserak ocenia umiejętności taneczne Lewandowskiej. "Jest amatorką" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Nie milkną komentarze na temat nowego hobby Anny Lewandowskiej. Żona najlepszego polskiego piłkarza spełnia się teraz już nie tylko jako trenerka, ale także tancerka, co nie do końca podoba się internautom. Anna wielokrotnie krytykowana już była, za to, że jej taniec z innymi mężczyznami jest zbyt zmysłowy. Po drugiej stronie stoją jednak eksperci, którzy twierdzą, że właśnie takiej bliskości wymaga bachata. Na temat tańca "Lewej” wypowiedział się także w końcu Rafał Maserak. Być może jednak zdradził za dużo.

Krytyka wobec zachowania Lewandowskiej wciąż nie ustaje

Krytyczne komentarze wobec Anny Lewandowskiej pojawiają się cały czas. Fani jej męża nie mogą znieść tego, w jaki sposób gwiazda spędza swój wolny czas na nauce bachatyW krytyce wtórują im także specjaliści od wizerunku, którzy zwracają uwagę na to, w jaki sposób zachowanie Anny burzy autorytet jej męża. Po drugiej stronie są jednak eksperci od tańca, którzy bardzo pochlebnie wypowiadają się o umiejętnościach amatorskiej trenerki. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" Iwona Pavlović stanęła w obronie Lewandowskiej. Stwierdziła, że widać, że taniec jest prawdziwą pasją Ani i nie powinna ona przejmować się negatywnymi komentarzami.

Reklama

Rafał Maserak miał okazję tańczyć z Lewandowską i nie ma wątpliwości co do jej umiejętności

W rozmowie z naszym reporterem Rafał Maserak w końcu postanowił wypowiedzieć się na temat umiejętności tanecznych Anny Lewandowskiej. Miał co komentować, ponieważ nie tak dawno sam mógł zatańczyć z żoną Roberta.

"Oceniam umiejętności Anki na naprawdę wysokim poziomie. Jest amatorką. Pokochała taniec, strasznie to szanuję i dziękuję jej za to, że promuje taniec w naszym kraju, bo widać, że wszyscy teraz tylko o tym mówią. Mówią właśnie o tańcu i dla mnie to jest coś niesamowitego i wspieram ją, kibicuję jej. Mam z nią kontakt, więc zawsze gdzieś tam zawsze ją wspieram w tym, co ona robi" - stwierdził w rozmowie z Damianem Glinką.

Nasz reporter dopytał tancerza, czy uważa, że Anna Lewandowska jest takim nieoszlifowanym diamentem tanecznym. Maserak ma na ten temat swoje zdanie.

"Może i oszlifowany, tylko może za późno zaczął być szlifowany, ale widzę, że naprawdę najważniejsze jest to, żeby mieć zapał i chęci, i widać, że Ania ma zapał i chęci i sprawia jej dużo przyjemności" - wyznał.

Rafał Maserak wygadał się na temat udziału Lewandowskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

W kontekście tańca nie można pominąć udziału Anny Lewandowskiej w programie "Taniec z Gwiazdami". Na razie powszechnie nic nie wiadomo o potencjalnym występie trenerki w show. Jak się jednak okazuje, Rafał Maserak wie w tym temacie coś więcej. W rozmowie z Damianem Glinką zdradził:

"Ja wiem, kiedy zatańczy, ale tego nie mogę powiedzieć". 

Ta dość enigmatyczna i nieprecyzyjna odpowiedź daje fanom Anny Lewandowskiej nadzieję na to, że będą mogli zobaczyć gwiazdę na antenie Polsatu. Czy naprawdę tak się stanie? Na razie nie wiadomo. Na podstawie filmików udostępnianych przez "Lewą" w sieci można jednak wywnioskować, że sprawdziłaby się ona idealnie w tym show a jej umiejętności pewnie zdominowałyby innych amatorów.

A Wy, widzielibyście Annę Lewandowską na parkiecie "Tańca z Gwiazdami?"

Zobacz też:

Kłopoty w raju. U Lewandowskich nie za ciekawie. Gorzkie wieści

Anna Lewandowska wstawiła wymowne zdjęcie. Fani nie wytrzymali

Tomasz Barański ocenił taniec Lewandowskiej. Tymi słowami wywołał poruszenie na cały kraj

Jacek Jeschke zaprasza Annę Lewandowską do "Tańca z Gwiazdami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | Anna Lewandowska | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy