Reklama
Reklama

Rafał Królikowski powiedział STOP! Aktor szczerze o swojej chorobie!

Rafał Królikowski (54 l.) to młodszy brat zmarłego Pawła Królikowskiego i stryjek Antka. Aktor znany jest z wielu ról serialowych i filmowych. Po stracie brata i traumatycznych przeżyciach powiedział dość! Co się jeszcze wydarzyło w jego życiu?

Rafał Królikowski przeżywał intensywne momenty w życiu - śmierć brata, wesele bratanka (sprawdź), wyzwania zawodowe. Pomimo tego, że aktor (sprawdź!) dba o siebie i swoje zdrowie, wyznał, że cierpi na poważną chorobę!

Rafał Królikowski cierpi na depresję

Królikowski szczerze wyznał, że cierpi na depresję. Dodał również, że zaczął chodzić do terapeuty, który mu bardzo pomaga.

Reklama

Aktor trochę przewartościował życie i pozwolił sobie na więcej odpoczynku. Zamiast biec z jednego planu filmowego na drugi woli spędzić czas w ogrodzie, podlewać rośliny, kosić trawę, czy budować schronienia dla owadów. Królikowski odkrył w sobie pasję do gotowania i przyrządza potrawy dla swojej rodziny. To właśnie żona i synowie są dla niego najważniejsi i pomogli mu w walce z depresją. 

Para ma dwóch synów: Piotra (23 l.) i Michała (19 l.) Starszy z nich opuścił już dom rodzinny i został modelem. Młodszy nadal mieszka z rodzicami. 

Mamy nadzieję, że Rafał Królikowski poradzi sobie z chorobą!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy