Reklama
Reklama

Rafał Grabias nie zostawił suchej nitki na Julii Wieniawie. Padły mocne słowa! "Butna i pyszna"

Rafał Grabias (33 l.) był jednym z uczestników programu TTV "Królowe życia". Mężczyzna dał się poznać jako partner charyzmatycznego Gabriela Seweryna. Show przyniosło mu rozgłos i sympatię fanów. 33-latek zaczął pojawiać się na imprezach branżowych, a co za tym idzie udzielać wywiadów. Niedawno na takim wydarzeniu został zapytany o Julię Wieniawę. Aż trudno uwierzyć w to, co powiedział.

Rafał Grabias - początki kariery w show-biznesie

Rafał Grabias zaistniał w polskim show-biznesie w 2016 roku, kiedy w telewizji TTV pojawił się wraz z partnerem Gabrielem Sewerynem. Zakochani zostali wtedy jednymi z bohaterów show "Królowe życia". Widzowie mogli oglądać ich perypetie oraz ekscentryczne życie.

Ich sielanka zakończyła się w 2021 roku, kiedy doszli do wniosku, że muszą się rozstać. Rafał pracuje obecnie w firmie ogrodniczej. Według informacji, które zgromadzili dziennikarze serwisu jastrzabpost.pl, mężczyzna zastanawia się nad przeprowadzką na wieś, gdzieś w Wielkopolsce.

Reklama

Celebryta jakiś czas temu był gościem jednej z warszawskich imprez. To właśnie na niej udzielił głośnego wywiadu, w którym wyjawił, co sądzi o Julii Wieniawe (sprawdź!). Młodej gwiazdce zrobi się przykro?

Paulina Koziejowska atakuje Julię Wieniawę?

Jakiś czas temu zawrzało w mediach. Paulina Koziejowska, czyli obecna partnerka Macieja Orłosia, postanowiła dość niepochlebnie wypowiedzieć się na temat kreacji Julii Wieniawy. W komentarzu, który opublikowała w swoich social mediach, wyjawiła, że gdyby młoda artystka chciała przestać być traktowana jak celebrytka, to zrezygnowałaby z prześwitujących kreacji, a także z udziału w niezliczonej ilości bankietów czy pokazów.

Na jej słowa Wieniawa szybko odpowiedziała. W rozmowie z reporterami portalu pudelek.pl wyznała, że chętnie skonfrontuje się z Pauliną. Dziewczyna powiedziała także iż Koziejowska na branżowych rautach "całuje ją w tyłek".

"Kurczę, miałabym tyle zdań do powiedzenia teraz. Pogadam sobie chętnie z tą Pauliną, kiedy po raz kolejny na evencie przyjdzie całować mi tyłek, jak za każdym razem od tylu lat, a potem hejtować mnie w internecie. Spoko, być może miała słabe chwile. Mam nadzieję, że jej to przysporzyło nowych fanów na Instagramie" - powiedziała Wieniawa.

Konflikt Koziejowskiej i Wieniawy postanowił skomentować Rafał Grabias. Aż trudno uwierzyć, co powiedział o Julce.

Rafał Grabias nie zostawił suchej nitki na Wieniawie

Rafał Grabias w rozmowie z dziennikarzami portalu przeambitni.pl postanowił wypowiedzieć się na temat dramy, która wywiązała się między Julią Wieniawą a Pauliną Koziejowską. Według niego Julka zrobiła karierę, jednak lepiej dla niej, by bardziej liczyła się ze słowami.

"Julia jest bardzo młodą dziewczyną. Zrobiła bardzo dużą karierę, ale powinna bardziej ważyć słowa" - powiedział Grabias o Wieniawie.

Reporterka portalu przeambitni.pl zapytała Grabiasa również o to, czy mężczyzna mógłby ustosunkować się do słów wypowiedzianych przez Wieniawę. Rafał dość jednoznacznie je skomentował.

"To tylko świadczy o młodej zarozumiałej dziewczynie. Myślę, że gdyby nie media to kariera Julii Wieniawy nie byłaby tak obszerna i myślę, że to był jej wielki błąd, a za błędy się płaci. Proponuję, żeby jeszcze kilku dziennikarzom tak odpowiedziała, a naprawdę możemy pozbyć się Julki raz na zawsze" - wyznał Grabias.

Celebryta został również zapytany o to, czy według niego Wieniawa przeprosi Koziejowską za swoje słowa. Rafał szczerze powiedział, że nie śledzi kariery Julki, jednak wydaje mu się, iż życie da jej jeszcze lekcję.

"Ja Julii nie śledzę, ani na Instagramie, ani jej kariery, natomiast wielokrotnie dochodziły mnie słuchy, że jest taka bardzo butna i pyszna. Myślę, że życie da jej porządną lekcję" - zakończył wywiad Grabias.

Zobacz też:

Rafał Grabias upublicznił swój nowy związek. A nawet upolitycznił...

Rafał Grabias miał pokazać nowego chłopaka. Przeszkodził wypadek...

Plejada gwiazd na otwarciu klubu LGBT. Mandaryna z córką, Rafał Grabias, Sylwia Gliwa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Grabias | Julia Wieniawa | Paulina Koziejowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy