Reklama
Reklama

Radosne wieści z domu Zofii Zborowskiej. Aktorka i jej mąż pękają z dumy

Zofia Zborowska i jej mąż Andrzej Wrona słyną ze swojej miłości do zwierząt. Ostatnio poinformowali, że ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka. Do aktorki, siatkarza, ich córki oraz suczki Wiesi dołączył kolejny pupil. Wspólnym zdjęciem z psiakiem uratowanym ze schroniska gwiazda pochwaliła się w social mediach.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili zaskakującą wiadomość

Zofia Zborowska jest młodszą córką pary aktorów Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Nic więc dziwnego, że sama także odkryła w sobie pasję do występów i na wielkim ekranie zadebiutowała już w wieku 11 lat.

Jej pierwszy występ w komedii Juliusza Machulskiego "Złoto Dezerterów" otworzył jej drzwi do kariery, a największą rozpoznawalność przyniosły role w serialach: "Barwy Szczęścia" oraz "Przystań".

Reklama


Prywatnie Zofia Zborowska jest szczęśliwą żoną siatkarza Andrzeja Wrony, z którym wychowuje wspólnie córeczkę Nadzieję. Ważnym członkiem rodziny jest także uroczy psiak - suczka Wiesia.

Pupil aktorki i siatkarza jest nie tylko pełnoprawnym mieszkańcem ich domu, ale także gwiazdą social mediów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 120 tysięcy internautów!

Radosne wieści z domu Zborowskich


Ostatnio Zofia Zborowska i Andrzej Wrona podzielili się zaskakującą informacją. Okazuje się, że ich rodzina powiększy się o kolejnego członka. Radosne wieści aktorka przekazała za pośrednictwem social mediów.

"RODZINA SIĘ POWIĘKSZYŁA. Przed Państwem Krystyna Wrona ze Schroniska Dalabuszki pod Poznaniem. Krysia ma około 4 miesięcy i nie ma łapki, ale jest najsłodszą psinką na świecie. Mama (prawdopodobnie) jest "szpicopodobna" a tata coś w stylu Yorka" - relacjonuje małżonka siatkarza.

Potem napisała, jak nowy pupil dogaduje się z ukochaną Wiesią.

"Wiesława dźwiga temat bardzo dojrzale, ignorując Krysię na tyle, na ile jest to możliwe. Nadzia natomiast oszalała, ze szczęścia dziś rano jak już się obudziła, padła z powrotem na łóżko i zarządziła: niech Krysia mnie budzi!"

Dumna z adopcji kolejnego psiaka ze schroniska Zofia Zborowska zapowiedziała, że ma zamiar na bieżąco informować fanów, jak przebiega aklimatyzacja suczki Krysi w nowym domu.

"Spodziewajcie się krysiowo-wiesiowego spamu" - zapowiedziała aktorka.

Internauci zapewne nie mogą się doczekać kolejnych relacji.

Zobacz też:

Zborowska podzieliła się wielkimi zmianami. Myśleli o tym od lat 

Zofia Zborowska musiała zostać w domu z córką. Andrzej Wrona poszedł sam

Zofia Zborowska i Radzimir Dębski. Jak się poznali?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy