Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Radosław Majdan tymi słowami potwierdził ciążę Małgosi?! Można już gratulować?

Od kilku dobrych tygodni nie cichną plotki na temat ciąży Małgosi Rozenek-Majdan. Do tej pory ani ona, ani jej mąż nie chcieli komentować tych doniesień. Jednak teraz to Radek Majdan (46 l.) nie wytrzymał!

Już podczas kręcenia odcinków do programu "Iron Majdan", w którym Majdanowie wykonywali różne zadania, jeżdżąc po całym świecie, zdradzili, że marzy im się córeczka i że są w trakcie starań o dzidziusia.

Reklama

Ta informacja spowodowała, że fani tej pary od tamtego czasu bacznie obserwowali Gosię i jej brzuch. Do tej pory Gonia mogła pochwalić się nienaganną figurą, ale od niedawna zaczęła nosić same luźne ubrania, na co nigdy wcześniej się nie decydowała!

Dodatkowo wcześniejsze wizyty w klinice leczenia niepłodności, spowodowały, że w mediach zawrzało od plotek, że Małgonia i Radek niemalże na pewno spodziewają się dziecka!

Para niestety milczała niczym głaz, a menedżer gwiazdy zaznaczał, że niczego nie będzie komentował. Jednak ostatnio przy okazji sesji zdjęciowej dla firmy produkującej biżuterię, coś się zmieniło. Gosia jest fanką "bransoletek szczęścia" przy zakładaniu których, należy pomyśleć sobie życzenie, a gdy biżuteria z biegiem czasu ulegnie zniszczeniu i zerwie się, marzenie ponoć ma się spełnić.

To właśnie o marzenia serwis Pudelek postanowił zapytać ją i Majdana podczas sesji.

"Jeżeli takie trudne marzenia się spełniają, to spełnią się wszystkie" - powiedziała z nadzieją w głosie Rozenek-Majdan.

Zaraz po tym wtórował jej mąż, zdradzając chyba, co żona miała na myśli:

"Marzenia mają to do siebie, że nie można mówić... ale są w trakcie spełniania".

Słysząc słowa męża, Gosia tylko uśmiechnęła się tajemniczo i spuściła wzrok patrząc na... brzuch! Po tych słowach można odnieść wrażenie, że już niedługo rodzina Majdanów się powiększy, a para na razie nie chce o tym mówić, by zwyczajnie nie zapeszyć.

Znając Gosię i Radka z pewnością podzielą się radosną nowiną, gdy tylko przyjdzie na to odpowiednia pora.    

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje