Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Radosław Majdan spełni marzenie Małgosi? Jednak będzie dziecko?!

Być może rehabilitacja po niedawnej kontuzji, jakiej doznał Radosław Majdan (46 l.) i relaks w domu zaowocują tym, o czym od dawna marzą?

Ledwo opadły emocje po hucznych 30. urodzinach Małgorzaty Kostrzewskiej-Bukaczewskiej-Rozenek-Majdan, a już życie pisze dla niej i Radosława kolejny scenariusz.

Reklama

Co prawda zaczął się on groźnie, ale być może będzie z niego więcej szczęścia niż zmartwienia... Kilka dni temu ukochany były piłkarz nabawił się kontuzji podczas meczu pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich a Zawodową Reprezentacją Siedlec.

W trakcie rozgrywki uszkodził sobie nogę. Na szczęście obyło się bez operacji, ale emocje, jakie towarzyszyły Majdanom, były naprawdę duże. Małgorzata była przerażona, że jej ukochany cierpi i być może trafi pod nóż.

Już sama myśl, że do studia TVN albo na plan swojego programu będzie jeździć sama, ją paraliżowała. Ale jak to w życiu bywa, z dużej burzy, mały deszcz. Radek to doświadczony bramkarz i wie, jak grać, żeby nie zrobić sobie krzywdy.

Od kilku dni relaksuje się w domowym zaciszu pod troskliwą opieką żony. I nie ma powodu do narzekań. Co rano dostaje zdrowe śniadanie prosto do łóżka! Przejęta żona nie zapomina o świeżo wyciskanym soku i pachnących bułeczkach.

"Jak dobrze mieć czasem kontuzję" - zachwala.

Małgorzata robi wszystko, żeby jej Pysiula miał wszystko, czego dusza zapragnie.

"Jakie to szczęście, że mam strój pielęgniarki" - żartobliwie komentuje sytuację.

Kto wie, czy przymusowa przerwa w zawodowych obowiązkach nie okaże się dla nich zbawienna? Wolny czas można przecież wspaniale wykorzystać na realizację innego wielkiego marzenia. O dziecku!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje