Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Radosław Majdan i Gosia Rozenek-Majdan skrytykowani! Poszło o zdjęcie w łóżku!

Małgorzata i Radosław Majdanowie są małżeństwem już od trzech lat! Z tej okazji w stronę zakochanych spłynęło wiele gratulacji i życzeń, za które para postanowiła podziękować. Zdjęcie zamieszczone przez piłkarza, będące ilustracją jego słów, spotkało się jednak z dość zróżnicowanym odbiorem. Co było tego powodem? Sprawdźcie!

Mijają trzy lata od głośnego ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Para postanowiła zalegalizować swój związek, czego następstwem była ceremonia zaślubin, która odbyła się 10 września 2016 roku.

Reklama

Z okazji trzeciej rocznicy małżonkowie wybrali się do Włoch, a kadrami z wyprawy chętnie dzielili się w mediach społecznościowych.

Internauci z kolei nie szczędzili życzeń i gratulacji, za co para postanowiła podziękować. Radosław opublikował więc fotografię przedstawiającą obejmujących się zakochanych, którzy znajdują się w dużym, małżeńskim łożu.

Zdjęcie zostało wykonane podczas sesji dla jednego z magazynów, a "Radzio" podpisał je następująco:

"Dziękujemy Wam bardzo za tyle pięknych życzeń; wczoraj świętowaliśmy tak hucznie, że dopiero wstajemy, miłego dnia".

Szybko okazało się, że czujni internauci dopatrzyli się w zdjęciu wielu - ich zdaniem - istotnych - szczegółów, którymi podzielili się w komentarzach. Co ciekawe, nie wszystkim taka forma podziękowań przypadła do gustu... 

W słowach płynących od komentatorów pojawia się m.in. zastanowienie, a nawet... krytyka!

"I w sypialni towarzyszy Wam fotograf.... Ż E N A D A (...)", "Prawdziwa miłość nie jest na pokaz!!!", "A kto to śpi w makijażu"- czytamy w komentarzach. 

Z drugiej strony nie zabrakło miłych słów skierowanych do bohaterów ujęcia, w których internauci docenili piękno łączącego ich uczucia: 

"Piękna Ta Wasza Miłość", "Cudowna z Was para", "Boszzzzz ... ile hejtu !! Bądźcie szczęśliwi wciąż ! Wszystkiego najlepszego Wam życzę", "Super się was obserwuje, jak patrzę to wszystko tak płynie prosto z serca, miłość ponad wszystko"- pisali.

Jak widać, niemal każda aktywność małżeństwa Majdanów w sieci nie może przejść bez echa. A czym jeszcze zaskoczy nas jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu? Zapewne przekonamy się o tym już wkrótce!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje