Reklama
Reklama

Radość w domu jurora "MasterChefa". Posypały się gratulacje!

Dzieci Michela Morana w ostatnim czasie dostarczają mu samych radosnych wrażeń. W listopadzie 2022 roku jego córka wyszła za mąż, a teraz radosną nowinę ma do przekazania syn, Andrea. Okazuje się, że rodzina restauratora niebawem się powiększy, a ten nie ukrywa, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwy!


Michel Moran: wiek, kariera

Michel Moran urodził się w 1965 roku we Francji, ale jego rodzina ma korzenie hiszpańskie. Szef kuchni największą sławę i rozpoznawalność zyskał jednak w Polsce, a to za sprawą wzięcia udziału w programach "MasterChef" i "MasterChef Junior", gdzie od lat wciela się w rolę jurora.

Do kraju nad Wisłą przyleciał w 2000 roku. Jak sam przyznał, miał tu zostać tylko na rok, ale jego życie potoczyło się inaczej, zakochał się w pięknej Halinie i naszej ojczyźnie.

Małżonków łączy wyjątkowa więź, ale 57-latek chroni swojej prywatności i życia osobistego, jednak co jakiś czas dumnie prezentuje w sieci swoich bliskich. Pod koniec 2022 roku pochwalił się, że jego córka wzięła ślub, a teraz dobre wieści dotyczą jego syna.

Reklama

Restaurator za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał publice, że wkrótce znów zostanie dziadkiem! Posypały się gratulacje!

Radość w domu jurora "MasterChefa". Posypały się gratulacje!

Michel Moran po raz kolejny zostanie dziadkiem. Dla restauratora nie będzie to nowa rola, gdyż z radością oddaje się opiece nad wnuczką Klarą i wnukiem Oskarem. Jak się okazuje, dzieci również lubią bawić się w kucharzenie, co sprawia mu wielką radość.

"Klara jest malutka, ale już uwielbia gotować. Ma nawet swój fartuch. Raz z nią i Oskarkiem robiliśmy mus czekoladowy. Tłumaczyłem im każdy krok, dlaczego czekolada się topi, dlaczego białko się ubija. To była dla nich taka pierwsza lekcja" - opowiadał w rozmowie z "Faktem".

Teraz szczęśliwa rodzina Moran znów się powiększy. Syn gwiazdora "MasterChefa" już niebawem zostanie ojcem.

Andrea Moran, syn Michela niebawem doczeka się dziecka

Andrea Moran nie poszedł śladami sławnego ojca. Mężczyzna emigrował i za destynację obrał Nową Kaledonią. Tam oddaje się swojej pasji, jaką jest rolnictwo. Hoduje bydło i żyje blisko natury, co zawsze było jego marzeniem.

Z racji tego, że Andrea żyje na wyspie zlokalizowanej w zachodniej części Oceanu Spokojnego, w Melanezji, około 1400 km na wschód od Australii i 1500 km na północny zachód od Nowej Zelandii, to Michel nie ma zbyt wiele możliwości do spotkań, pomimo tego, ma z synem świetny kontakt.

Ostatnio znawca rarytasów wybrał się w podróż do Nowej Kaledonii i w zabawny sposób oznajmił publice, że jego syn spodziewa się dziecka.

58-latek w poście zamieścił tajemniczy opis.

"Jaką nowinę dostałem!!!???  Ciekawe, czy zgadniecie. Wszystko jest na zdjęciu. Jestem mega szczęśliwy" - czytamy na jego Instagramie.

Natomiast na zdjęciu pozuje Moran w koszulce z napisem "Dziadek, lipiec 2023", co oznacza, że po raz kolejny dziadkiem zostanie już w wakacje!

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy.

Gratulujemy!

Przeczytajcie również:

Rodzinne życie Michela Morana

Rozenek-Majdan i Skórzyński oraz Moran i Jakubiak w "Milionerach". To był "spontaniczny, kontrolowany szał"     

Michel Moran, sławny restaurator nigdy nie był na diecie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michel Moran | MasterChef
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy