Reklama
Reklama

[QUIZ] Spod jakiego znaku zodiaku są członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej?

Czy gwiazdy wpływają na życie royalsów, ich temperament, usposobienie, a w efekcie związki i podejmowane decyzje? Czy wiesz, spod jakiego znaku jest krnąbrny książę Harry, a spod jakiego ułożony książę William? Pod jaką konstelacją urodził się Karol III, a pod jaką królowa Kamila? Jeżeli jesteś prawdziwym znawcą brytyjskiej rodziny królewskiej, weź udział w naszym quizie i dopasuj znak zodiaku do księcia, księżnej, księżniczki lub króla!

Jak gwiazdy wpływają na życie royalsów?

Czy rodzinne perypetie członków brytyjskiej monarchii są zapisane w gwiazdach? Okazuje się, że z astrologicznego punktu widzenia może być coś na rzeczy. Ludzie spod niektórych znaków zodiaku po prostu do siebie nie pasują i trudno im utrzymać dobre relacje lub wspólnie rozwiązywać problemy. Pod względem znaków zodiaku król Karol III i królowa Elżbieta II byli skazani na problemy z wzajemnym porozumieniem. Natomiast księżna Diana teoretycznie powinna świetni dogadywać się zarówno z królową, jak i swoim mężem, a jednak w ich relacjach dominował chłód. Jak sytuacja wygląda w przypadku książąt — Harry’ego i Williama, a także ich małżonek? Czy Harry i Meghan to dobrana para? Czy William i Kate tworzą zgrany, astrologiczny duet?

Reklama

Oczywiście wyjątki są potwierdzeniem reguły i być może czas narodzin nie będzie tak bardzo rzutował na układy w rodzinie królewskiej, ale astrologowie od tysięcy lat przygotowują horoskopy i analizują ludzką naturę, zatem jakieś reguły istnieją. 

Zanim sprawdzisz swój horoskop, weź udział w naszej królewskiej zabawie i rozwiąż quiz!

Zobacz także:

Te 4 znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku. Mają naturalny talent do zarabiania pieniędzy

Tych 8 znaków zodiaku nie pasuje do siebie. Ich związki to kompletne porażki

Elżbieta II miała dość gaf Meghan? Wyznaczyła jej specjalną mentorkę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: quizy | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy