Reklama

Reklama

Reklama

Qczaj poinformował fanów, jak potraktowano jego matkę w szpitalu. Aż trudno w to uwierzyć

Qczaj (35 l.) to jeden z najbardziej znanych trenerów fitness w Polsce. Mężczyzna ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych. Niestety w jego życiu prywatnym nie dzieje się ostatnio zbyt dobrze. Jego ukochana mama jest bardzo ciężko chora. 35-latek poinformował niedawno internautów, co przytrafiło się jego mamie w szpitalu.

Qczaj jakiś czas temu napisał w swoich social mediach, że jego ukochana mama jest bardzo ciężko chora. Kobieta wymaga operacji, która poprawi jej stan zdrowia, a nawet uratuje życie. Niestety operacja w Stanach Zjednoczonych jest bardzo droga i rodzina trenera nie ma na nią pieniędzy.

Qczaj mówi o tym, jak potraktowano jego matkę w szpitalu

Qczaj postanowił w swoich mediach społecznościowych opisać sytuację, która przydarzyła się jego chorej na raka mamie. Okazuje się, że kobiety nie stać na operację, która może uratować jej życie.

Reklama

Fani trenera postanowili wesprzeć go dobrym słowem, a także modlitwą. Po paru godzinach od pierwszej publikacji Qczaj znowu do nich napisał. Tym razem miał dobre wieści. Siostra Daniela umówiła bowiem ich mamę na konsultację do jednego z lepszych szpitali w Chicago.

Qczaj - życie prywatne i kariera

Daniel Józef Kuczaj urodził się 1 lutego 1987 roku w Ludźmierzu na Podhalu. Qczaj miał bardzo trudne dzieciństwo, jego ojciec był alkoholikiem. Kiedy Daniel miał 12 lat jego mama wyjechała do USA, a on został w Polsce z dwiema siostrami.

Zamieszkał w Krakowie, gdzie poszedł do liceum. Po jego ukończeniu przeprowadził się do Warszawy, gdzie próbował swoich sił w aktorstwie. Wystąpił w kilku spektaklach, jednak ze względów finansowych musiał iść do pracy dorywczej. Wybrał fryzjerstwo.

Kuczaj od wielu lat zajmował się również fitnessem oraz kulturystyką i traktował to jako pasję. Jego talent został dostrzeżony i 35-latek zaczął pojawiać się w śniadaniówkach, gdzie opowiadał o zdrowym stylu życia. To właśnie wtedy zdobył grono wiernych fanów.

W 2019 roku wystąpił w 9. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie wraz z Pauliną Biernat, odpadł w szóstym odcinku.

Zobacz też:

Ale wpadka! Quczaj pomylił dawną miłość z innym mężczyzną

Nie tylko Andrzej Piaseczny. Głośne coming outy polskich gwiazd!
Qczaj wspiera Meghan! "Gdy chciałem się zabić, miałem kaloryfer na brzuchu"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Qczaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy