Reklama
Reklama

Ale wpadka! Quczaj pomylił dawną miłość z innym mężczyzną

Uwielbiany przez niezliczone zastępy kobiet Daniel ‘Quczaj’ Kuczaj (33 l.) zaliczył zabawną wpadkę. Na oczach tysięcy internautów wyznał miłość nie temu aktorowi, którego miał na myśli…

Quczaj motywuje do ćwiczeń setki tysięcy kobiet w całej Polsce. Jego fani kochają go przede wszystkim za wrażliwość, energię, doskonałe poczucie humoru i ogromny dystans do świata. 

Mimo przykrych doświadczeń i traum ( Quczaj przyznał się, że był molestowany w dzieciństwie) od lat zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, ucząc Polki samoakceptacji. 

Na swoim Instagramie dzieli się ze światem planami treningowymi, efektami metamorfoz jego podopiecznych, zabawnymi refleksjami oraz wydarzeniami z jego życia prywatnego.

Reklama

Uśmiech na twarzy internautek wywołała także jego ostatnia wpadka…

Daniel skomentował jeden z postów na profilu portalu plotkarskiego. Fotografia przedstawiała Karolinę Malinowską wychodzącą ze studia "DDTVN". Gwiazda miała na sobie stylizację, której elementem był T – shirt z podobizną zagranicznego aktora. 

Quczaj stwierdził, że nadruk na koszulce Malinowskiej przedstawia wizerunek Brandona Walsha – bohatera znanego w latach 90. serialu „Beverly Hills 9210”, w którego wcielił się Jason Priestley.

Błąd trenera fitness natychmiast wyłapały użytkowniczki sieci. W związku z tym rozbawiony pomyłką Daniel poprawił się w następnym komentarzu.

„No tak! Faktycznie. Dylan mi się z Brandonem pomylił, co nie zmienia faktu, że ja się w Brandonie kochałem – zreflektował się pod postem Quczaj.

Najwidoczniej uczucie do bohatera serialu nie było wystarczająco silne, aby Daniel dokładnie zapamiętał jak wygląda…
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Qczaj | Karolina Malinowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy