Przejdź na stronę główną Interia.pl

Przykre doniesienia o rodzinie królewskiej! Księżna Camilla jest ciężko chora?!

Jak donoszą zagraniczne media, ze zdrowiem księżnej Camilli (70 l.) nie jest najlepiej. Podejrzenia co do choroby, z którą się zmaga, są bardzo poważne.

W czwartek 12 października, brytyjska gazeta "Globe" ujawniła, że księżna Camilla jest ciężko chora. Tytuł artykułu mówił wszystko - "Camilla umiera".

Reklama

Ponoć pozostało niewiele czasu, bo księżna zmaga się z rakiem wątroby. Żona księcia Karola (68 l.) co prawda nie wyglądała ostatnio najlepiej, ale można było to zrzucić na karb zmęczenia.

Jednak najnowsze informacje wprawiły w osłupienie poddanych rodziny królewskiej. Na razie informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona. 

Jednak jeżeli jest to prawdą, najcięższy czas czeka teraz samego Karola, który nigdy nie ukrywał, że Camilla jest miłością jego życia i to ją kochał nawet wtedy, gdy jego żoną była Diana.

Mimo że od dłuższego czasu mówiło się o zamiłowaniu księżnej do alkoholu, to ta ciężka choroba, jaką jest rak wątroby jest jednak zaskoczeniem. Pozostaje tylko czekać na oficjalne stanowisko Pałacu w tej sprawie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Camilla | książę karol

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama