Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przyjęcie dla nienarodzonego dziecka

Gwiazda "Gotowych na wszystko", Eva Longoria, zorganizowała w weekend przyjęcie na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka swojej przyjaciółki Victorii Beckham. Na imprezie nie zabrakło takich gwiazd, jak Demi Moore i Nicole Richie.

Aktorka urządziła spotkanie w luksusowym hotelu Petit L'Ermitage w zachodnim Hollywood. Na przyjęciu pojawiła się także aktorka Selma Blair, która tak jak Beckham spodziewa się obecnie dziecka. Ze względu na to, że była gwiazda zespołu Spice Girls ma urodzić dziewczynkę, 36-letnia Longoria zadbała o to, by na sali nie zabrakło różowych akcentów, w tym obrusów, krzeseł i kwiatów...

Reklama

"To Victoria chciała, aby wszystko było różowe. Jest niezwykle podekscytowana, że wreszcie będzie miała córeczkę" - zdradził informator z otoczenia 37-letniej Beckham.

Poza motywami w kolorze różowym, Longorii zależało, aby przyjęcie było utrzymane w klimacie angielskiego garden party. Przyjaciółka Beckham zorganizowała też dla zaproszonych pań gry, z których jedna polegała na stworzeniu jak najładniejszej sukni z... papieru toaletowego.

Victoria Beckham, która odnosi coraz większe sukcesy jako projektantka mody, wraz z mężem Davidem Beckhamem mają już trzech synów. Słynna para, która w 2007 roku przeniosła się z rodzinnej Anglii do Los Angeles, ponoć od dawna marzyła o córce. Dziewczynka ma przyjść na świat pod koniec lata.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ciąża | Victoria Beckham | Eva Longoria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje