Przejdź na stronę główną Interia.pl

Przybylska: "Największą ozdobą kobiety jest jej ciało"

Anna Przybylska, przez wielu uważana za najpiękniejszą polską aktorkę, swojej figurze poświęca bardzo wiele czasu. Jak ona to robi, że wygląda tak pięknie?

Po pierwsze, jest wobec siebie bardzo wymagająca: "Uważam, że największą ozdobą kobiety jest jej ciało, piękna skóra, włosy, uśmiech. Dlatego uprawiam sport i zdrowo się odżywiam" - wyznaje na łamach "Rewii".

Reklama

"Dbanie o siebie, o swoje ciało, zwłaszcza gdy wykonuje się taki zawód, powinno być czymś naturalnym" - dodaje.

Dzień zaczyna od joggingu w warszawskich Łazienkach: "Mało kto rozpoznaje twarz reklamującą znaną kosmetyczną firmę. Ania wybiega bez makijażu w niedbale spiętych włosach, w dresie, ze słuchawkami na uszach" - czytamy.

W drodze powrotnej kupuje owoce w warzywniaku. Dba, by jej rodzina odżywiała się zdrowo, by na stole pojawiały się wyłącznie naturalne produkty. Jeśli nie jest akurat na planie, po południu odwiedza siłownię lub basen.

Aktorka twierdzi, że woli w ten sposób zadbać o siebie, niż tracić pieniądze na ciuchy. Poza tym nie ma czasu na gwiazdorzenie i tanie bankieciki: "Jestem normalną osobą, mam rodzinę, dzieci, dom. Piorę sprzątam, gotuję. Nie żyję pod szklanym kloszem, nie jeżdżę drogą limuzyną" - zaznacza.

Anna Przybylska wróciła obecnie do Polski, gdzie pracuje na planie nowego filmu Olafa Lubaszenki.

ZOBACZ piękną Annę Przybylską w odważnej scenie.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje