Reklama
Reklama

Przybylska i Kaczyńska zostały sąsiadkami!

Znana aktorka i córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej będą się teraz widywać codziennie!

Kameralne osiedle w Gdyni Orłowie to jeden z lepszych trójmiejskich adresów. Z okien widok na morze, kilka minut do molo i klifu. Czy o takim miejscu marzyła Anna Przybylska, kiedy w jednym z wywiadów opowiadała o domu swych marzeń?

Oglądali, myśleli, a w końcu kupili! Apartamentowce zbudowane przez firmę znanego trójmiejskiego developera stoją w tym miejscu już od kilku lat. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk interesowali się nimi od czasu powrotu piłkarza z Turcji. Wreszcie kupili upatrzony tam apartament. Aktorka wciąż jest właścicielką mieszkania na jednym z gdyńskich osiedli. Na innym mieszka jej mama.

Reklama

Tak się składa, że wprowadzając się do kupionego mieszkania, Ania i Jarek zostali sąsiadami Marty Kaczyńskiej. To tutaj córka pary prezydenckiej i jej mąż, Marcin Dubieniecki, w 2008 roku kupili swoje pierwsze mieszkanie, wspólnie z ojcem Dubienieckiego i Lechem Kaczyńskim zaciągając na nie kredyt w wysokości 330 tysięcy franków szwajcarskich. Dziś to równowartość ponad miliona złotych.

EP

nr 47/2011

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Marta Kaczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy