Reklama
Reklama

Przemysław Stippa pokazał żonę. Tak wyglądali razem na czerwonym dywanie!

Choć Przemysław Stippa obecny jest na polskiej scenie teatralnej już od niemal dwudziestu lat, widzowie kojarzą go przede wszystkim z roli Władysława Cieślaka z popularnej telenoweli "Barwy Szczęścia", choć nie gra w niej już od lat. Aktor zwykle unika branżowych imprez, ale ostatnio zdecydował się zaszaleć i na premierę filmu "Filip" wybrał się wraz z małżonką! Zobaczcie ich pierwsze wspólne zdjęcia na czerwonym dywanie!

Przemysław Stippa zasłynął rolą w "Barwach Szczęścia"

Choć Przemysław Stippa od lat jest bardzo znanym i cenionym aktorem występującym na deskach teatru, to właśnie rola w popularnej telenoweli "Barwy Szczęścia" przyniosła mu największą popularność. Artysta z serialem związany był od samego początku, wcielał się tam w rolę Władysława Cieślaka.

Aktualnie możemy oglądać go w serialu kostiumowym "Polowanie na ćmy" oraz "Leśniczówce".

Postać grana przez Stippa jest gejem, który tworzy wyjątkowo harmonijną relację ze swoim partnerem. Wątek homoseksualnej pary jest niezwykle rozbudowany, co sprawia, że fani absolwenta Aktorskiej Akademii Teatralnej w Warszawie mogą bardzo często podziwiać go na ekranie i nie narzekają  przy tym na brak wrażeń.

Reklama

Aktor występuje także w wielu przedstawieniach teatralnych. Od niemal dwudziestu lat jest bowiem związany ze sceną Teatru Narodowego w Warszawie. Poza tym pojawia się także w takich produkcjach Telewizji Polskiej jak "Leśniczówka" oraz "Wojenne Dziewczyny". Stippa próbuje swoich sił także jako reżyser, a ostatnio udało mu się wystąpić w kostiumowym filmie zrealizowanym we współpracy z TVP , zatytułowanym "Polowanie na ćmy".

Przemysław Stippa pojawił się wraz z małżonką na premierze filmu "Filip"

41-latek może pochwalić się nie tylko niezwykle udanym życiem zawodowym, ale także i życiem prywatnym. Aktor od lat jest szczęśliwym mężem i ojcem. Artysta swoją małżonkę poznał jeszcze w czasach, gdy oboje chodzili do szkoły średniej.

Mimo, że są ze sobą już od wielu lat, przed ołtarzem stanęli stosunkowo niedawno. Cztery lata temu w końcu zdecydowali się jednak sformalizować związek. Zdjęciami z uroczystości aktor pochwalił się na swoim instagramowym profilu.

Chociaż Przemysław Stippa stara się chronić swoją prywatność i nie jest szczególnie aktywny w mediach społecznościowych, ostatnio udało mu się namówić małżonkę na wspólne wyjście. Para po raz pierwszy pojawiła się razem na czerwonym dywanie! Okazja była ku temu znakomita, bowiem do kin wszedł właśnie nowy film Michała Kwiecińskiego - dramat wojenny zatytułowany "Filip".

Para zaprezentowała się wprost fantastycznie! Oboje pojawili się w klasycznych, eleganckich kreacjach, które świetnie korespondowały z oficjalnym charakterem uroczystej premiery. Zresztą, oceńcie sami, oglądając naszą galerię!

Zobacz też:

Andrea Ivanova chce wyglądać jak lalka Barbie. Szokujące, co zrobiła z ustami!

Michał Wiśniewski pokazał, jak w jego domu wygląda awantura. Strach się bać, co robi jego żona

Awantura w "Magii nagości". Uczestniczka programu nie tego się spodziewała!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy