Reklama
Reklama

W domu Michała Wiśniewskiego poważna awantura. Nie do wiary co zrobiła jego ciężarna żona

Michał Wiśniewski (50 l.) to jeden z tych polskich wokalistów, który od lat wzbudza ogromne emocje. 50-latek ma na swoim koncie bogate życie rodzinne. Wszystko jednak wskazuje na to, że w końcu się ustatkował. Muzyk i jego piąta żona Pola oczekują na narodziny drugiego wspólnego potomka. Para udostępniła w sieci niepokojące nagranie, na którym dochodzi do przemocy.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty

Michał Wiśniewski oczekuje właśnie przyjścia na świat drugiego potomka z Polą, a szóstego w swoim całym życiu. Lider "Ich Troje" zawsze podkreślał, że rodzina i dzieci są dla niego bardzo ważne. Swoją najnowszą ukochaną gwiazdor poznał dzięki aplikacji randkowej. W wielu wywiadach mówił, iż od razu zapałał do niej głębokim uczuciem.

Reklama

W domu Michała Wiśniewskiego doszło do rękoczynów

Na krótkim nagraniu Michał Wiśniewski i Pola zapowiadają premierę swojego podcastu, w którym poruszają temat swojego związku, a także sprawy rodzinne. 

Wokalista na początku filmiku postanowił przeprosić swoich fanów za to, że Pola rzekomo nie wystąpi w najnowszym odcinku ich programu, ponieważ nie mieści się już na kanapie.

"Chciałem was na początku bardzo przeprosić. W tym odcinku Polcia nie wystąpi, bo szukamy obecnie kanapy, na której mogłaby się zmieścić. Ale znajdziemy dla Cloe i dla niej bardzo przytulne miejsce w następnym odcinku..." - powiedział Michał.

Te słowa chyba nie spodobały się Poli, ponieważ jej reakcja była natychmiastowa. Ciężarna uderzyła Wiśniewskiego w twarz. Chyba był to żart, jednak na nagraniu wyglądał bardzo realistycznie. Michał po otrzymaniu ciosu padł bez sił na stół.

Michał Wiśniewski wybrał z żoną imię dla szóstego dziecka

Michał i Pola Wiśniewscy w październiku 2022 roku ogłosili, że spodziewają się drugiego wspólnego dziecka. Para zdradziła nawet imiona, które wybrała dla swego potomstwa. Jeśli urodzi się chłopiec, zostanie Vincentem, z kolei, jeśli na świat przyjdzie dziewczynka, będzie nazywać się Cloë.

"Razem z @wisniewska_pola nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta... Szykuje się batalia!" - napisał w sieci Michał.

Zobacz też:

Michał Wiśniewski już kilka razy stawał na ślubnym kobiercu. Oto wszystkie huczne śluby i rozwody artysty

Michał Wiśniewski tłumaczy się po finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Telewizja kłamie"

Uwielbiany polski artysta po śmierci znów na scenie! Co powiedzą na to jego fani?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama