Reklama
Reklama

Prawda o Klaudii z "Rolnika" wyszła dopiero teraz. Publika nie dowierza

Klaudia Waśko z programu "Rolnik szuka żony" nieźle zaszokowała internautów. Rolniczka w końcu przyznała się, jak naprawdę się nazywa. Publika nie dowierza i zastanawia się, jak kobiecie tak długo udawało się to ukrywać!

Klaudia Waśko sympatię widzów i rozpoznawalność zyskała za sprawą udziału w dziewiątej odsłonie programu "Rolnik szuka żony", który od prawie 10 lat emitowany jest na TVP. Widzowie polubili sympatyczną blondynkę, a ta na dodatek znalazła miłość. Strzała amora połączyła ją z Valentynem Krukhinetsem.

Co prawda show już dobiegło końca, jednak fani nadal interesują się losami zakochanych i czekają na ich rychły ślub. Kilka dni temu o Klaudii znów zrobiło się głośno, a to dlatego, że przyznała się, jak naprawdę się nazywa.

Reklama

Fani są w szoku!

"Rolnik szuka żony": Klaudia Waśko wyjawiła, jak naprawdę się nazywa. Fani w szoku

Klaudia znana jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem sieci kontaktuje się z fanami i relacjonuje swoje życie osobiste. Niedawno rolniczka zamieściła wymowną relację, a na zdjęciu znalazły się jej imiona. Publika przeżyła istny szok, gdy dowiedziała się, że Klaudia tak naprawdę nie jest Klaudią, a... Wiesławą!

Okazało się, że jej pierwszym imieniem jest właśnie Wiesława, lecz ta w przeszłość go nie lubiła, dlatego postanowiła posługiwać się drugim.

"Wiesława Klaudia Waśko" - tak naprawdę nazywa się piękna blondynka.

Pod publikacją znalazło się wiele komentarzy i pytań zdezorientowanych internautów. Gwiazda show wyjawiła, że teraz jej pierwsze imię jest dla niej okej, lecz wszyscy kojarzą ją już jako Klaudię i tak każdy się do niej zwraca.

"Bardzo dużo pytań o to, czy naprawdę mam na imię Wiesława. Tak, dokładnie Wiesława Klaudia. I nie, nie myślałam nad zmianą, imię mam po kochanym tatusiu" - zaznaczyła historię pierwszego imienia.

Wiesława, czyli ta, która głosi sławę

Imię Wiesława jest staropolskim odpowiednikiem imienia Wiesław. To kobieta, która głosi sławę. Oznacza osobę o łagodnym charakterze, bardzo sympatyczną i ciepłą dla innych ludzi. Wiesława imieniny obchodzi 22 maja, 7 czerwca i 9 grudnia.

Przeczytajcie również:

Valentyn z "Rolnika" przekazał radosne wieści. Fani gratulują, ale...

Klaudia i Valentyn już się rozstali? W mediach huczy od plotek. Jest komentarz w sprawie!

"Rolnik szuka żony". Wiemy co u Tomasza i Justyny po tym, jak zniknęli z sieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Waśko | "Rolnik szuka żony 9"
Reklama
Reklama
Reklama