Reklama
Reklama

Klaudia i Valentyn już się rozstali? W mediach huczy od plotek. Jest komentarz w sprawie!

Dziewiąta edycja programu rozrywkowego „Rolnik szuka żony”, który od kilku lat jest emitowany w każdą niedzielę wieczorem na kanale TVP1, zakończyła się już jakiś czas temu, ale czujni fani nadal interesują się losami bohaterów. Nie da się ukryć, że najwięcej emocji wzbudza związek Klaudii, która w show wybrała inżyniera pochodzącego z Ukrainy. Valentyn na wizji planował przyszłość z rolniczką, ale jego ostatnia publikacja w mediach społecznościowych mocno zaniepokoiła fanów!

"Rolnik szuka żony 9": Klaudia i Valenty najpopularniejszą parą

Program "Rolnik szuka żony" od lat wzbudza emocje w widzach, a w formacie pojawiło się wiele osób, które chciały znaleźć nie tylko miłość, ale również pragnęły się wybić i zyskać popularność w mediach. Dziewiąta edycja i pod tym względem nie odbiegała od innych, a publika nie zawsze pozytywnie oceniała intencje bohaterów.

Kilka miesięcy temu zakończyła się kolejna odsłona miłosnego show, a duża część fanów nadal przeżywa związki powstałe na planie produkcji. Najwięcej uwagi poświęca się Klaudii Waśko pochodzącej z Podlasia, która postawiła na Valentyna. W prasie pojawiły się pogłoski, że ich uczucie nie przetrwało próby czasu.

Reklama

Jaka jest prawda?

To już koniec związku Klaudii i Valentyna? Jest komentarz w sprawie!

Klaudia i Valentyn od razu wpadli sobie w oko, a gdy mężczyzna została zaproszony przez piękną blondynkę na rolę, to duża część publiki wróżyła im szczęśliwe zakończenie. W finałowym odcinku inżynier zadeklarował, że w nowym roku przeprowadzi się do ukochanej na Podlasie. Dociekliwi fani zastanawiali się, czy ten wywiązał się ze swoich słów i faktycznie opuścił miasto, w którym do tej pory mieszkał.

Duża część fanów jednak mocno zaniepokoiła się ich milczeniem, gdyż w sieci na próżno szukać ckliwych zdjęć i romantycznych wyznań. Internauci uznali, że Klaudia i Valentyn, tak naprawdę już zdążyli się rozstać!

Jakiś czas temu uczestnik show za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował post. Na fotografii pozuje sam, a jedna instagramerka zarzuciła mu, że skoro jest w innej cześć Polski i to w dodatku bez blond rolniczki, to na pewno zdążył ją już porzucić. Jej słowa mocno zirytowały bohatera formatu, który postanowił odpowiedzieć.

"No rzeczywiście ma Pani zagwozdkę, pewnie pojęcie pracy w delegacji jest Pani obce"- skomentował dosadnie.

Oprócz tego zamieścił nagranie z bransoletką, którą otrzymał od chrześnicy. Swój nadgarstek przyozdobił prezentem, na którym widnieją imiona: "Valentyn" i "Klaudia", co  jest ostatecznym potwierdzeniem, że ich związek ma się bardzo dobrze.

Valentyn Krukhinets: kim jest?

Valentyn Krukhinets pochodzi z Ukrainy, ale od wielu lat mieszka w Polsce, a jego praca opiera się również na delegacjach i podróżach. Z zawodu jest inżynierem budowy, studia ukończył w Szczecinie i na Węgrzech. Mężczyzna jest coraz popularniejszy w sieci, a jego konto na Instagramie śledzi już ponad 40 tysięcy osób.

Przeczytajcie również:

Valentyn z "Rolnika"przeniósł się do Klaudii. Prosi fanów o pomoc, bo pojawiły się problemy

Valentyn i Klaudia jednak są razem! Na ślubie będą mieli korony! [POMPONIK EXCLUSIVE] 

"Rolnik szuka żony". Valentyn już na Podlasiu. Pisze w poście o "nowym członku rodziny"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 9" | Klaudia Waśko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy