Reklama

Reklama

Reklama

Pozew o rozwód Cichopek i Hakiela już w sądzie. Tabloid zdradza, kto go złożył

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie planują ratować małżeństwa. Etap, w którym próbowali przezwyciężyć kryzys, mają już za sobą. Rozwód jest więc nieuchronny, gdyż dokumenty zostały już złożone. Kto uczynił ten krok?

Od ogłoszenia informacji o rozwodzie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela minął już prawie miesiąc. Para postanowiła ogłosić to na Instagramie, publikując identyczne oświadczenie i przezornie wyłączając komentarze pod postem.

Spekulacji na temat przyczyn rozstania nie udało im się jednak uniknąć. W mediach co i rusz pojawiają się informacje na ten temat. Część z nich podsyca sam Marcin Hakiel, uzewnętrzniając się na Instagramie. Wyjawił m.in., że dał się zranić. Zapewnił też, że nie zdradził żony.

Reklama

Swego czasu pojawiła się informacja, że zwaśnionych małżonków chcą pogodzić ich rodzice. Niestety, chyba niewiele wskórali, bo pozew jest już złożony w sądzie.

Rozwód Cichopek i Hakiela: kto złożył pozew?

"Super Express" dowiedział się, że to Marcin Hakiel złożył dokumenty rozwodowe! Informacja ta wydaje się zaskakująca, gdyż dotąd wszystkim wydawało się, że to Kasi Cichopek bardziej zależy na rozwodzie. W jednym z wywiadów kilka lat temu wyznała nawet, że wcale nie chciała ślubu, ale dała się w końcu namówić Marcinowi.

Ostatnio wyszła na jaw kolejna zaskakująca informacja. Otóż, Cichopek miała ponoć skorzystać z usług prawniczki, która pomogła rozwieść się Maciejowi Kurzajewskiemu. To właśnie z nim gwiazda "M jak miłość" jest łączona od jakiegoś czasu.

Wprawdzie oficjalnie są tylko kolegam z pracy, jednak plotki na temat romansu nie cichną. Ostatnio nawet Kasia była widziana pod domem Macieja! Również na rozdaniu Wiktorów para siedziała obok siebie, a Maciej Kurzajewski nie mógł oderwać wzroku od koleżanki. Widać było, że dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Marcin Hakiel także w ostatnim czasie został przyłapany z tajemniczą brunetką. Nie wiadomo jednak, kim jest kobieta.

Czyżby oboje zaczynali układać sobie życie na nowo?

Zobacz też:

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się?! Tego pierścionka nie da się ukryć!

Były mąż Dody parkuje na miejscu dla inwalidy. Naprawdę chciałby się z nim zamienić?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy