Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Powstanie "Grycan Reality Show"?

Grycanki ruszyły na podbój polskiego show-biznesu! Co jeszcze szykują?

"Córki są już na tyle duże, że mogę się poświęcić rozwijaniu swoich pasji" - deklaruje w magazynie "Party" Marta Grycan. Dlatego ostro pracuje nad swoją książką kucharską i koordynuje otwarcie bistro w centrum Warszawy (aktualnie trwają w nim prace remontowe). Niedługo pojawi się też na małym ekranie w swoim autorskim programie kulinarnym "Marta na obcasach".

Reklama

Jak zdradza dwutygodnik, mówi się, że wkrótce karierę telewizyjną zrobi nie tylko Marta, ale też cała jej rodzina. Podobno wszyscy Grycanowie mają wziąć udział w reality show o swoim życiu, a rozmowy na ten temat już trwają.


Informacja ta jest o tyle zaskakująca, że wcześniej Marta nie ukrywała, iż chce przede wszystkim chronić prywatność swoich dzieci - za nieprzychylny komentarz na temat wyglądu 15-letniej Wiktorii pozwała Dorotę Williams, znaną stylistkę.

A to przecież dopiero początek walki z opiniami innych! Od czasu, kiedy pojawiły się w mediach, córki Marty, 18-letnia Weronika, 15-letnia Wiktoria i 7-letnia Gabrysia, stały się obiektem zmasowanego ataku internautów, którzy ich obfite kształty i często nazbyt dorosły wygląd komentowali w niewybredny i bardzo dosadny sposób.Dowiedz się więcej na temat: Grycan | Marta Grycan | reality show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje