Reklama
Reklama

Powstanie film o Putinie. Za kamerą stanie polski reżyser!

Patryk Vega (45 l.) nie zwalnia tempa. Polski reżyser po premierze „Miłości, seksu & pandemii” postanowił wtargnąć na europejskie salony, zostawiając ojczyznę daleko w tyle. Mężczyzna planuje nakręcić film o Władimirze Putinie, stawia jednak na zagraniczną obsadę. Nie ufa rodakom?

Patrykowi Vedze udało się podbić polskie kina za sprawą produkcji takich jak "Kobiety mafii" czy "Small World". W przypadku tego twórcy sprawdza się twierdzenie "apetyt rośnie w miarę jedzenia", polski rynek filmowy nie wystarczył Vedze. Reżyser postanowił podbić europejskie kina. Ma już pomysł na to, jak tego dokona!

Patryk Vega nakręci film o Putinie

Jak podaje portal The Hollywood Reporter, głównym bohaterem pierwszego zagranicznego filmu Patryka Vegi będzie prezydent Rosji Władimir Putin. Reżyser chce dogłębnie przeanalizować drogę, którą polityk przemierzył starając się uzyskać obecną posadę. Spodziewać się można, że na ekranie zobaczymy początki kariery włodarza oraz jego tajemnice, do których zaliczyć należy chociażby powiązania z mafią.

Reklama

Vega ma już plan na swoją produkcję. Marzy mu się, by w rolę głównego bohatera wcielił się jeden z zagranicznych aktorów, ponieważ film będzie anglojęzyczny.

Zdjęcia do "The Vor in Law" planowane są na przyszły rok. Mają być realizowane w Polsce, na Litwie i Malcie. Budżet produkcji wyniesie 12 milionów dolarów.

Patryk Vega kończy karierę w Polsce

Patryk Vega stawia na rozwój i przebojem idzie przez życie, nie bojąc się stawiać sobie rozmaitych wyzwań. Tym razem stwierdził, że chciałby być tym Polakiem, który zyska międzynarodową sławę. Sukces mężczyzna okupuje ciężką pracą. O produkcji dot. Putina wspomniał między wierszami już w wywiadzie, którego udzielił w lutym.

Możliwe, że reżyser podjął tę decyzję, ponieważ jego najnowszy film nie był tak wielkim hitem, jak zapowiadał. "Miłość, seks & pandemię" w pierwszy weekend od premiery obejrzało ledwie 98 tys. widzów, podczas gdy produkcja Dody "Dziewczyny z Dubaju", zgromadziła w kinach ponad 270 tys. Ponadto produkcja spotkała się z nieprzychylnym odbiorem nie tylko krytyków filmowych, ale również wielu widzów, którzy udali się do kin zaraz po premierze.

Zobacz też:

Córka Putina związała się z... Igorem Zełenskim! Dziennikarze przeprowadzili śledztwo

Rihanna urodziła! Znamy płeć dziecka Rihanny i A$AP Rocky'ego

Blanka Lipińska zdobyła się na wyznanie. "Nie mogę uwierzyć, że to wszystko jest moje"

Finlandia przygotowuje się na ataki. Zwiększy liczbę strażników na granicy z Rosją

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy