Reklama
Reklama

Patryk Vega nakręci film o Durczoku! Jednak nie porzuca polskiego rynku filmowego?

Patryk Vega (45 l.) straszył, że zakończy swoją karierę na polskim rynku filmowym. Nic bardziej mylnego, znany reżyser odnalazł inspirację – jest nią znany dziennikarz.

Patryk Vega nakręci nowy film. Wiadomo, kto jest jego inspiracją

Nie tak dawno temu Patryk Vega oświadczał, że nie nakręci więcej filmu skierowanego tylko na polski rynek filmowy, a jednak zmienił swoje plany, ponieważ  - jak zdradził jego znajomy - znalazł wartościową inspirację, którą jest Kamil Durczok. Wzloty i upadki Kamila to coś, nad czym pochyli się Vega. Szykuje się wielowątkowy i po raz kolejny wstrząsający obraz polskiego społeczeństwa.

Patryk Vega - kto to?

45- letni Patryk Vega, a właściwie Patryk Krzemieniecki, jest reżyserem odpowiedzialnym za takie produkcje jak "Miłość, seks & pandemia", "Botoks", "Polityka" czy "Kobiety mafii" . Urodził się 2 stycznia 1977 roku w Warszawie. Od 2012 roku jest mężem Katarzyny Słomińskiej. Gwiazda polskiego show-biznesu słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi dot. innych celebrytów; Patryk ostro krytykował chociażby Kubę Wojewódzkiego, którego określił mianem "pajaca".

Reklama

Zobacz też:

Joanna Opozda na nowych ujęciach z Vincentem. Uwagę zwraca wyjątkowe łóżeczko

Żurnalista kazał sobie płacić za wywiady!? No to przyszła sprawiedliwo(ść)

Katarzyna Cichopek już się niecierpliwi! Zaskoczyła fanów zdjęciem

Wojna w Ukrainie. "The Times": Powstają plany wysłania na Ukrainę pojazdów opancerzonych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega | Kamil Durczok
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy