Reklama
Reklama

Potężna afera z Jakimowiczem. Nagle przekazał takie wieści o Ogórek. To nie przelewki

Magdalena Ogórek ma ostatnio sporo problemów na głowie. Choć dziennikarka wciąż zaklina rzeczywistość i chyba łudzi się, że nadal będzie pracować w TVP, najnowsze wieści nie pozostawiają złudzeń. Decyzja na Woronicza już zapadła. Gdyby tego było mało, w sieci "odpalił" się nagle Jarek Jakimowicz, który na byłej koleżance nie zostawił suchej nitki...

Magdalena Ogórek w ostatnich latach zrobiła zawrotną wręcz karierę w Telewizji Polskiej. Prezenterka prowadziła kilka programów, które wzbudzały spore emocje i zainteresowanie widzów. Tak było też w przypadku jej duetu z Jarkiem Jakimowiczem, który zakończył współpracę z niezłym hukiem. 

Ostatnio Magda miała jednak na głowie więcej problemów niż uszczypliwości ze strony byłego kolegi z pracy. Sama bowiem stanęła w obliczu utarty swojego głównego źródła dochodu. 

Reklama

Czytaj także: TVP w stanie likwidacji. Co to oznacza?

Magda Ogórek bez pracy. "W tyle wizji" znika na zawsze z TVP Info

Choć sama w sieci zapewniała, że nie pakuje żadnych walizek, co najwyżej na wyjazd do Rzymu, bo nadal pracuje w TVP. 

Cóż, jak donoszą Wirtualne Media, chyba nie ma za bardzo do czego wracać. Jej program w "W tyle wizji" nie wróci na antenę. W środę miało odbyć się spotkanie w tej sprawie. Nowy prezes Tomasz Sygut i nowy szef TVP Info Paweł Moskalewicz zdecydowali o wznowieniu emisji TVP Info, która została zawieszona 20 grudnia. 

"Kanał ma być bezstronny, a polityków mają zastąpić eksperci. Zniknie większość politycznych programów, m.in. „W tyle wizji” i nowe kierownictwo nie przewiduje czegoś podobnego. Dzień będzie podzielony na trzy bloki: ranny, popołudniowy i wieczorny. (...) szefostwo jest zdeterminowane, aby uruchomić kanał i przywrócić ludziom informacje" - zdradziła informator Wirtualnym Mediów. 

Jakimowicz uderza w Magdę Ogórek

Stało się więc jasne, że Magda Ogórek została bez pracy. Zbiegło się to w czasie z szokującymi nagraniami Jakimowicza, który nie zostawił na Magdzie suchej nitki:

W swoim nocnym nagraniu określił Magdę "dziennikarzem genialnym, co zawsze powtarza, ale postacią straszną, obrzydliwą”.

Potem postanowiła ją całkowicie pogrążyć, dodając, że Ogórek "donosiła na Rachonia, wielokrotnie chciała go sczyścić, a wszyscy to wiedzą”. 

Zobacz też:

Magdalena Ogórek nie wytrzymała. Takie słowa na pewno zabolą dziennikarzy

Ogórek robiła karierę w TVN-ie. Nagle porzuciła dawne życie dla TVP

Wszystko jasne w sprawie "Familiady". TVP ogłosiło, co stanie się z programem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek | Jarosław Jakimowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy