Reklama
Reklama

Porzucona Katarzyna Bosacka zaapelowała do fanek. Przestrzega kobiety przed poważnym błędem

Katarzyna Bosacka po ponad 25 latach małżeństwa, dowiedziała się, że jej wybranek wyprowadza się z domu i ma zamiar ułożyć sobie życie u boku innej kobiety. Celebrytka mocno przeżyła rozstanie z partnerem i długo nie mogła dojść do siebie. Teraz gdy już otwarcie potrafi opowiadać o tym, co ją spotkało, postanowiła zaapelować do swoich fanek. Chce przestrzec je przed błędami, które mogą je słono kosztować.

Katarzyna Bosacka bardzo przeżyła rozstanie z mężem

Katarzyna Bosacka i jej mąż Marcin tworzyli zgraną parę przez ponad dwadzieścia pięć lat i przez cały ten czas sprawiali wrażenie idealnego małżeństwa. Specjalistka od spraw żywienia i dyplomata doczekali się czwórki pociech. Nic nie wskazywało na kryzys pomiędzy partnerami.

W sierpniu - ku ogromnemu zdziwieniu fanów - w sieci pojawiła się informacja o tym, że ich związek nie przetrwał próby czasu.

Mąż 51-letniej celebrytki nieoczekiwanie wyprowadził się z domu i odszedł do młodszej kochanki. Sprawa odbiła się w mediach szerokim echem. Fani Bosackiej przesyłali dziennikarce wyrazy wsparcia.

Reklama

Publicystka i prezenterka jednak bardzo ciężko przeżyła rozstanie z wieloletnim partnerem. Przez długi czas nie wypowiadała się na ten temat publicznie. Dopiero po kilku miesiącach postanowiła odnieść się do tego, co ją spotkało.

"Staram się na tym skupiać i nie myśleć o negatywnych rzeczach, ale wiadomo, że rozstanie i rozwód to jest jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć w życiu człowieka" - wyznała niedawno w "Fakcie".

Katarzyna Bosacka ostrzega fanki przed poważnym błędem

Choć od rozstania Katarzyny Bosackiej i jej męża minęło już kilka miesięcy, para formalnie wciąż pozostaje małżeństwem. Niedługo rozpocznie się sprawa rozwodowa. Gwiazda ma nadzieję, że uda się szybko dopełnić wszelkich formalności i zostawić za sobą nieudane małżeństwo.

W związku ze swoimi przykrymi doświadczeniami specjalistka od spraw żywienia postanowiła zaapelować do kobiet w podobnej sytuacji i przestrzec je przed popełnianiem poważnych błędów.

"(...) w takiej sytuacji, w jakiej jestem w tej chwili - rozstaję się z mężem po 26 latach - proszę sobie wyobrazić, gdybym była kurą domową, zostaję w wieku ponad 50 lat bez pracy, bez zawodu, bez finansów, bardzo często bez prawa jazdy, bez własnego kąta, bez własnych pasji" - tłumaczyła podczas III Regionalnego Kongresu Kobiet, który odbył się we Włocławku.

"Uważam, że ta niezależność jest bardzo ważna. Mało tego, ona jest też ważna dla mężczyzn, dlatego, że jeżeli cokolwiek się w życiu stanie w rodzinie, to ja jestem w stanie utrzymać rodzinę i pomóc, bo jesteśmy jak naczynia połączone" - dodała.

Katarzyna Bosacka stawia na niezależność

Celebrytka podkreśliła, że będzie chciała uczulić swoje córki na kwestie niezależności i wychować je w taki sposób, by w podobnej sytuacji potrafiły poradzić sobie z problemami.

"Będę uświadamiać moim córkom to, że my kobiety powinnyśmy być niezależne" - podkreślała 52-latka.

Zgadzacie się z przemyśleniami prowadzającej program "Bosacka radzi"?

Zobacz też:

Bosacka poszła do sklepu i osłupiała. Pokazała, co odkryła

Dopiero Bosacka odkryła zdradę męża, a tu taki zwrot akcji. To nie plotki

Katarzyna Bosacka przestrzega przed pączkami w tłusty czwartek. Wszystko przez ten produkt

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama