Reklama
Reklama

Poruszające wieści o córce Englertów! Maria Sadowska ujawniła wstrząsającą historię o pigułce gwałtu

Helena Englert (23 l.) jest córką znanego aktora Jana Englerta (80 l.). Młoda piękność debiutuje właśnie na wielkim ekranie we współpracy z reżyserką Marią Sadowską (46 l.) przy ekranizacji książki „Pokusa”. Thriller erotyczny bazuje na wulgarnych scenach seksu, pokazuje także próbę gwałtu, którą musiała zagrać właśnie Helena. Okazuje się, że dziewczyna „dobrze wiedziała, jak to zagrać”, a wszystko dlatego, że próby gwałtu doświadczyła w życiu prywatnym…


Córka Englerta przeżyła piekło? Podano jej pigułkę gwałtu!

Helena Englert wskoczyła na głęboką wodę, przyjmując propozycję wystąpienia w filmie "Pokusa" w reżyserii Marii Sadowskiej. Kobieta musiała zmierzyć się na planie z traumatycznymi przeżyciami, które niegdyś przypadły jej w udziale. Okazuje się bowiem, że na jednej z imprez ledwie zdołała uciec od oprawcy, który dosypał jej coś do drinka.

"Helenę to spotkało. Faktycznie, ktoś jej coś dosypał do drinka. Na szczęście nic jej się nie stało, uratowały ją przyjaciółki, zajęły się nią. Ona bardzo dobrze wiedziała, jak to zagrać, ponieważ naprawdę to przeżyła" - mówi "Super Expressowi" Maria Sadowska.

Reklama

Sadowska, która odpowiada za reżyserię "Pokusy" wyznała, że chociaż zna kluby jak własną kieszeń, nigdy nie spotkała się z podobną sytuacją. Zdradziła także, że nikt nie wiedział o tym, co przytrafiło się córce Englerta, gdy obsadzano ją w roli zgwałconej kobiety. Aż do dzisiaj.

Sadowska zdradza tajniki tworzenia scen erotycznych

Maria Sadowska wciąż z powodzeniem rozwija się w świecie filmowym. Kobieta miała okazję m. in. współpracować z Dodą przy produkcji "Dziewczyn z Dubaju", a niedługo potem wzięła się za ekranizowanie powieści Edyty Folwarskiej, poruszającej problem mobbingu i molestowania w środowisku piłkarskim.

"Pokusa" to film reprezentujący gatunek thrillerów erotycznych, w którym jednym z najważniejszych elementów są intymne zbliżenia postaci i emocje z tym związane. Sadowska wie, jak pokazać je widzowi, by poczuł się poruszony. Ujawniła to w jednym z wywiadów.

Sceny erotyczne są trochę jak sceny taneczne. To jest przede wszystkim choreografia. Podkreślam, że nikt nie robi tego naprawdę! - mówiła w zeszłym roku "Super Expressowi".

Sadowska o przygotowaniu planu do kręcenia rozbieranych ujęć

Jak przyznała, szczególnie dba o to, by żadne granice nie zostały przekroczone w trakcie nagrań. W związku z tym zapewnia aktorom nawet specjalną bieliznę, która zasłoni ich części intymne. Co więcej, podczas kręcenia pikantnych ujęć, zwykle "oczyszcza się" plan ze wszelkich postronnych osób.

Na miejscu pozostają tylko na niezbędni pracownicy, bez których zrealizowanie planowanych ujęć by się nie powiodło. Samopoczucie pracujących na planie aktorów jest bowiem najważniejsze dla producentów.

Otwarte pozostaje natomiast pytanie, czy Sadowska miała zgodę Heleny Englert na ujawnienie tak intymnej i bolesnej historii z przeszłości aktorki.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku!

Zobacz też:

Helena Englert w pikantnych scenach w trójkącie! Pierwszy raz w historii kina!

Sadowska mieszka w domu po legendzie kina. Ma w nim szczególną tradycję

Krzysztof Sadowski był oskarżany o molestowanie dzieci. Sensacyjne wieści z prokuratury!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Helena Englert | Pokusa (2023)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama