Reklama
Reklama

Poruszające wideo Grocholi ze szpitala. "Tak, miałam raka prawego płuca, jestem po dwóch operacjach"

Katarzyna Grochola przebywa w szpitalu, ponieważ jej stan zdrowia uległ pogorszeniu. Pisarka zamieściła na Instagramie wideo, w którym wyjaśnia, że choruje i miała dwie operacje. Zwraca się również z prośbą do obserwujących ją fanów.

Katarzyna Grochola w szpitalu

W ostatnich dniach media obiegła smutna informacja dotycząca stanu zdrowia Katarzyny Grocholi. Pisarka przebywa w szpitalu na Płockiej w Warszawie. Wciąż nie był znany powód hospitalizacji pisarki. 

W poniedziałkowe popołudnie pojawił się felieton Doroty Szelęgowskiej, w którym opisała, jak wyglądała walka jej mamy z rakiem. "Mama ma raka. Nie mówiłam ci, bo to się nagle okazało. Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze" - napisała "Wysokich Obcasach Extra".

Reklama

Potem dodała, że Grochola postanowiła spisać testament. Pisarka postanowiła jednak nie poddawać się chorobie, czerpiąc z życia pełnymi garściami. 

Głos zabrała również przyjaciółka pisarki, Dorota Goldpoint. W rozmowie z "JastrząbPost" mówiła, że Kasia jest w szpitalu i "jest smutna diagnoza". Dodała, że w tej chwili prowadzone są badania, tak jak to w przypadkach chorób terminalnych. 

Katarzyna Grochola miała raka płuc i przeszła dwie operacje

We wtorek Grochola zamieściła na Instagramie wideo, w którym przyznała, że miała raka prawego płuca i przeszła dwie operacje. Jak widać na nagraniu ma się dobrze, uśmiecha się i żartuje. 

"Prosto ze szpitala na Płockiej. Tak, owszem miałam raka prawego płuca. Tak, owszem jestem po podwójnej operacji" - przyznała. 

Po czym zwróciła się do obserwujących ją fanów z zaskakującym pytaniem... "Teraz ja mam dla państwa zagadkę, bo nigdy nie przybyło mi 500 obserwujących, nawet jak wyszłam za mąż po 60-tce. Ile trzeba mieć raków, nowotworów, żeby mieć milion obserwujących?" - żartowała pisarka.

Na koniec powiedziała, że wiele osób pyta, co może dla niej zrobić... "Pytają mnie państwo, co można dla mnie zrobić. Nic prostszego, zmieńcie rząd. Dziękuję bardzo, zamierzam przeżyć" - podsumowała Grochola.

***

Zobacz także:

Katarzyna Grochola tłumaczy się z obecności na pogrzebie Urbana

Grochola potwierdziła sensacyjne plotki o córce Szelągowskiej!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Grochola | Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama