Reklama
Reklama

Pompony Pomponika: W kogo nasi fani klikali najchętniej na Facebooku?

Sprawdziliśmy, co najchętniej czytali nasi użytkownicy na facebookowym profilu Pomponika. W co najchętniej klikali w czerwcu? Odpowiedź może zaskakiwać!

5. Robert Lewandowski

Na piątym miejscu najchętniej czytanych przez fanów Pomponika na Facebooku materiałem był artykuł o tym, jak Robert Lewandowski tłumaczy fakt nie śpiewania hymnu. Piłkarz wytłumaczył, że wolał go przeżywać "w środku".

Euro 2020: Robert Lewandowski wyznaje, dlaczego nie śpiewał hymnu

Reklama

4. Piłkarze odpoczywający po meczu

Czwartym najlepiej klikalnym materiałem na naszym Facebooku były zdjęcia polskich piłkarzy, wylegujących się na plaży po meczu Polska-Szwecja.

Euro 2020: Piłkarze na plaży po meczu Polska-Szwecja. Wyciekły zdjęcia!

3. Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny był mocno obecny we wszystkich mediach w czerwcu za sprawą swojego głośnego coming outu. Co ciekawe, na facebooku Pomponika najlepiej klikał się news o tym, jak wspomina swoją... karierę z okazji 50 urodzin!

Andrzej Piaseczny świętuje 50-lecie. Jak wspomina swoją karierę?

News ten tak zainteresował naszych fanów, że zapewnił mu miejsce na podium naszego rankingu. Przy okazji warto przypomnieć, że już jesienią "Piaska" będzie można oglądać co tydzień, w każdy poniedziałek na antenie Polsatu, gdyż przyjął na swoje barki rolę jurora w "Tańcu z gwiazdami"!

Andrzej Piaseczny w "Tańcu z gwiazdami"! A to zaskoczenie...

2. Krzysztof Jackowski

Na drugim miejscu wśród najchętniej klikanych na Facebooku Pomponika w czerwcu materiałów znalazły się przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego. A dokładniej - "czarne chmury" które widzi w sierpniu i zapowiedź czwartej fali "zarazy...

Krzysztof Jackowski przekazał fatalne wieści. Podał datę!

1. Barbara Kurdej-Szatan

Gwiazda nadchodzącej, nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" w oczach naszych fanów zdeklasowała nie tylko Euro2020 i piłkarzy, ale też absolutnie każdy inny news! Basia Kurdej-Szatan i jej mrożąca krew w żyłach opowieść o żywiole, który niszczył jej dom, była dla naszych użytkowników najciekawsza!

Basia Kurdej-Szatan była bezradna! Żywioł zniszczył jej dom...

Oby kolejne newsy z życia gwiazdy były mniej przerażające! Zobaczcie, jak Basia zareagowała na nagrodę od nas i czy spodobał jej się Pompon Pomponika:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama