Reklama
Reklama

Basia Kurdej-Szatan: Żywioł niszczył jej dom. Trzymała niemowlę na rękach i była bezradna

Basia Kurdej-Szatan przekonała się o skutkach gwałtownych nawałnic na własnej skórze. Na oczach celebrytki burza zniszczyła jej taras. Przerażona Kurdej-Szatan trzymała na rękach swoje 9-miesięczne niemowlę i nie mogła nic zrobić, aby ocalić drogie meble i dodatki.

Barbara Kurdej-Szatan jest aktorką i barwną postacią telewizyjną. Prowadziła program "Kocham Cię Polsko", "The Voice of Poland" czy "Dance Dance Dance". Aktorsko rozwinęła się m.in. w serialu "M jak miłość" oraz wielu komediach romantycznych. Popularność zdobyła dzięki zagraniu w reklamie operatora telefonii komórkowej.

Burza zniszczyła dom Kurdej-Szatan

Aktorka spędzała czas w swoim podwarszawskim domu, gdy nagle żywioł dał o sobie znać. Celebrytka nie spodziewała się aż tak silnych skutków nawałnicy. Burza zniszczyła część jej dobytku m.in. drogie meble i dodatki z tarasu. Barbara nie mogła nic zrobić, aby chronić swoje mieszkanie. 

Reklama

Aktorka obawiała się również o to, jak jej dziecko zareaguje na tak gwałtowną burzę. Jeszcze chwilę przed raptowną zmianą pogody gwiazda wraz z niemowlęciem wyszła na taras. Nic nie wskazywało na to, że pogoda zmieni się tak szybko. Po chwili zaczął padać mocny deszcz z gradem. Kurdej-Szatan z dzieckiem na rękach relacjonowała przebieg nawałnicy na Instagramie. 

Nie wiadomo jak duże odszkodowanie otrzyma celebrytka. Wysokość kwoty zależy od ubezpieczenia, które wykupiła.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy